Не мога да го приспя

  • 1 237
  • 10
Ох,мами,голям проблем.Марти винаги е заспивал трудно,но днес е...Сутринта стана към 8,на обяд дремна 15 мин.и сега вече е 16.15,спи му се обаче проблема е че не мога да го сложа да легне.Където и да го сложа-люлка,кошара,в количката той си става и започва да си играе.А го виждам,че му се спи.Просто е супер активен.Ох,много се изнервих.И друг път ни се е случвало подобна картинка.Според докторката не трябва да му се дава нищо,лекарство имам в предвид,но аз взех да се замислям.Сънят му през нощта е толкова накъсан,че съм доволна ако стана само 7-8 пъти.Ако сте имали или в момента имате подобен проблем с вашите дечковци,моля ви дайте акъл.Дали да не дам Киетюд.Знам,че е за деца над 1 год.но моя позната дава от време на време на малкия си,който е почти колкото Марти.
Виж целия пост
# 1
И моят син се буди нощем често, имаше период в който ставах през 30мин-1ч  Tired Лекарства не мисля, че са необходими, просто има такива неспящи деца... А и зъбите ви са тръгнали сигурно...
За дневния сън - при нас става с люшкане на ръце. Ако го оставя сам, едва ли изобщо ще заспи, въпреки че понякога и две не вижда.
Виж целия пост
# 2
Кристиан се буди по няколко пъти нощем, обикновено е от зъби. Най-често през 30 мин.  ooooh! Но не си помисляй за лекарство, какво може да му дадеш на бебе в крайна сметка. Мажи зъбите, бутай бибата, и това е. То ако се гледаше лесно бебе...
Виж целия пост
# 3
Калоян също заспива трудно. Слагам го на спалнята и той започва да се върти във всички посоки, очите му се затварят, но намира сили да се върти.  Shocked Аз лягам до него и го чакам да капне от умора. Установих, че като му дам определена играчка (една количка), много съсредоточено започва да я разглежда и заспива. Засега това действа, но като му омръзне ще мисля друг вариант.
Виж целия пост
# 4
Моята госпожица е  по-голяма от твоето детенце и също заспива винаги много трудно. И аз адски много се изнервям, но това не помага никак. Не бих те съветвала да даваш сиропи без да си се консултирала с лекар Naughty Колкото и невероятно да звучи трябва търпение Simple Smile Simple Smile Simple Smile. Когато поотрасне още малко ще започне да спи Grinning
Аз я приспивам като я люлея с леглото напред-назад(то е на колелца), или приближавам леглото и до моето и лягам, а тя ми хваща ръката. Много рядко заспива бързо, често се случва да се приспиваме по повече от час Tired Нощем се буди по мноооого пъти. През деня спи по 3-4часа и това е най-стабилния и сън.
Виж целия пост
# 5
За дневния сън - когато нашата мома заспиваше трудно, използвах кошницата за кола като шезлонг. Почвам да люшкам и тя заспива ...
Ако ви мъчат зъбки, дай нещо от успокоителните за зъби, ще помогне и за съня.
Виж целия пост
# 6
Имаме този проблем, и се приспиваме в количката в коридора, возя я напред-назад и като се унесе я прехвърлям в кревата, тя се разплаква, давам вода и заспива Simple Smile
Виж целия пост
# 7
И моят бебчо днес цял ден не е спал, и заспа чак към 19.30 ч. Такава суперактивност го е обзела все едно е пил Редбул. Побърках се днес. А е само на три месеца и половина.
Виж целия пост
# 8
И според мен няма нищо тревожно, деца трудно се гледат.Да знам много е уморително, изпитала съм го на гърба си , така бяхме до две годинки и половина- никога не бях спала цяла нощ, ставахме по няколко пъти.Едно обаче ми направи впечатление и съм длъжна да го споделя.Така синчето ми се будеше до като му давах мляко през ноща, след като го спрях, още от следващата вечер започна да спи по цяла нощ.
Виж целия пост
# 9
И моя син заспива ужасно трудно.Все се налага да измисляме нови и нови начни да го приспим.доскоро заспиваше с една малка кърпичка в ръцете-мачкаше я,буташе си я в лицето и така успяваше да се унесе и да заспи...Но май спря да върши работа вълшебната кърпичка както я наричахме Tired Понякога заспива докато яде,понякога му пъхвам бибата и я държа,за да не я изплюе и леко го люшкам докато се унесе,рядко вече заспива на ръце/не минава вече тоя номер/...
Незнам какъв съвет да ти дам,при всяко дете е различно явно.
Виж целия пост
# 10
И ние имахме такъв период, но беше на пет месеца тогава. Очите и се затваряха, а не искаше да заспива. Бях се побъркала докато нацеля, че трябва да я люшкам на ръце пред телевизора  Embarassed Само това помагаше и го използвах усилено този метод. Просто трябва да опитваш различни методи и ще нацелиш. Успокоявай се с мисълта, че всичко е временно, това ще ти даде нови сили! Успех!


А вълшебната кърпичка при нас заработи на около осем месеца. От тогава е наразделна част от заспиването, незнам какво ще правим, ако я няма.


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия