Дали се разболява? /след прием на конституционно лекарство/

  • 1 087
  • 3
Преди известно време дъщеря ми изкара вирусна инфекция и за първи път я заведох на хомеопат. Като оздравя й даде една доза от конституционното й лекарство. Каза ми да отида отново слез месец, прегледа я и ми даде още три дози от лекарството. Вчера следобед дадох последната трета доза и след нея детето започна да киха. Нощта изкара много неспокойно. Въртеше се, бълнуваше и носът й се запуши. Обикновено такива са симптомите й като се разболява.
Нормална ли е такава реакция или детето наистина се разболява?
Виж целия пост
# 1
 По принцип е нормална такава реакция, но веднага искам да подчертая че това не е истинско разболяване, а само продуциране на някои от симптомите.
 Може да се нарече и Лечебна криза, но без да води до патологични промени!
 Трябва да отшуми за: от няколко часа до 1 - 2 дни.
Виж целия пост
# 2
Благодаря за отговора, Aleksander! Изглежда наистина е това, защото вече е по-добре.
Появата на лечебна криза достатъчно условие ли е да се смята, че това е точното лекарство за дъщеря ми? Тя няма хроничен проблем и не боледува често, затова не очаквам някакво осезаемо подобрение на здравословното й състояние. Надеждата ми е следващите вируси да ги бори по-бързо и лесно. Как на този етап да разбера, че сме на прав път?
Виж целия пост
# 3
 Това е добро условие че лекарството има голяма степен на подобие, особено за симптомите които са се влошили! ... и може да се очаква подобряване и на други нива с посока: от по-важни - към по-маловажни органи и системи, и така до периферията - кожата. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия