Помогнете ми за име

  • 5 009
  • 66
Знам ,че е още доста рано,но с моя мъж започнахме да мислим  име на нашата беба.Тъй като сме решили да я кръстим на свекървата, а тя се казва Василка сме се спряли се на две имена-ВАСИЛЕНА И ВЕРОНИКА.По точно той се е спрял на първото, а аз на второто.Кажете ми на вас кое повече ви харесва?А и другото което е бихте ли ми написали някои галени имена на горе изброените!благодаря ви предварително Heart Eyes
Виж целия пост
# 1
На мен повече ми харесва Вероника (дори беше един от нашите варианти за име). За галено: Рони и Ники.
Виж целия пост
# 2
Василена е страхотно Grinning
Виж целия пост
# 3
И двете ми харесват. Кратко на Василена - Васи или Лена, а на Вероника - Рони.
Виж целия пост
# 4
Вероника.
Може и Вяра, ако ви харесва. Two Hearts
Виж целия пост
# 5
На мен Василена много ми харесва - звучи много дивно. Аз съм чувала, обаче че не е хубаво да кръщаваш момиче с женски варианти на мъжки имена. Докато Вероника си е типично женско. Обаче на сладураната най-вероятно ще й казват Рони и то от буквата на баба - нищо няма да остане  Thinking
Аз мойто мисля да го кръстя 1/1 на баба му, ако е момиче, както са ни казали - Вержиния. Вержи на галено също ми харесва. Вержиния - означава девица.
Виж целия пост
# 6
И на мен Василена ми харесва повече:)На кратко може и Вали да я наричате:)Успех в избора:)
Виж целия пост
# 7
Цитат на: Ивета Вучева
На мен Василена много ми харесва - звучи много дивно. Аз съм чувала, обаче че не е хубаво да кръщаваш момиче с женски варианти на мъжки имена. Докато Вероника си е типично женско. Обаче на сладураната най-вероятно ще й казват Рони и то от буквата на баба - нищо няма да остане  Thinking
Аз мойто мисля да го кръстя 1/1 на баба му, ако е момиче, както са ни казали - Вержиния. Вержи на галено също ми харесва. Вержиния - означава девица.


Много много не разбрах "ЖЕНСКИ ВАРИАНТИ НА МЪЖКИ ИМЕНА". Че то 90% от имената ги има в двата варианта. А да ти кажа "Василен" не съм виждала.
Виж целия пост
# 8
Цитат на: mimi_82
Знам ,че е още доста рано,но с моя мъж започнахме да мислим  име на нашата беба.Тъй като сме решили да я кръстим на свекървата, а тя се казва Василка сме се спряли се на две имена-ВАСИЛЕНА И ВЕРОНИКА.По точно той се е спрял на първото, а аз на второто.Кажете ми на вас кое повече ви харесва?А и другото което е бихте ли ми написали някои галени имена на горе изброените!благодаря ви предварително Heart Eyes



Василена ми харесва невероятно, но никога не е било вариант за нас, защото в родата имаме много Веселини, Венери и т.н. производни.
Знам, че Васе не е най-хубавото умалително/гальовно, но както и да се обръщаш към принцесата нали ще е с обич.......

И никак не е рано да милите за име - ние още преди да направим бебето бяхме измислили мъжко и женско име.
Виж целия пост
# 9
Ако ще е на баба Василка, по-добре е Василена Grinning
Весела също празнува на Васильовден Simple Smile
Виж целия пост
# 10
На мен повече ми харесва Василена - галено Лена.
Друг признак, по който може да определите, кое име е по-подходящо - когато ги "вържете" с бащиното и фамилното - което звучи по-добре - то ще е  Laughing
Виж целия пост
# 11
И двете имена са много хубави. Бабата би се радвала повече ако я кръстите Василена. А вие бихте ли ми казали кое от трите имена за момче ви харесва повече: Кристиан, Виктор или Мартин ?
Виж целия пост
# 12
Виктор, за да побеждава винаги.
Виж целия пост
# 13
Кристиан е моя фаворит Wink
Виж целия пост
# 14
Василена- може на галено Васи
Имам 2 познати Вероники Twisted Evil  Twisted Evil

А мъжко за мен е Кристиан #Milti
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия