Вярно ли е, че от дъха на йодните пари, децата ни биха могли да са по-здрави?

  • 2 353
  • 8
Имате ли опит и впечетления по този въпрос?
Виж целия пост
# 1
Така казват,но личен опит нямам.Може би морските майки ще се изкажат по този въпрос
Виж целия пост
# 2
Доколкото съм запозната, йодни пари се дишат и са най-въздействащи върху организма при изгрев слънце. Как ще заведеш детето толкова рано на плажа, незнам Thinking
Виж целия пост
# 3
Доколкото съм запозната, йодни пари се дишат и са най-въздействащи върху организма при изгрев слънце. Как ще заведеш детето толкова рано на плажа, незнам Thinking

Така е  Peace
Виж целия пост
# 4
И аз съм чувала, че имат благотворно действие върху организма.
Мама Блу, може да почиват на място, което до плажа. Преди три години бяхме на море в бунгала, който се намираха на самият плаж. Достатъчно е да отвориш прозореца и морският въздух е при теб  Simple Smile
Виж целия пост
# 5
в бунгала, който се намираха на самият плаж. Достатъчно е да отвориш прозореца и морският въздух е при теб  Simple Smile

Да и аз помня като сме ходили на къмпинг, като малки. От Бургас сме, но ходехме по къмпинги за по 1-2 седмици. Наистина сутрин особено силно мирише на море.
Виж целия пост
# 6
И аз съм чувала, че имат благотворно действие върху организма.
Мама Блу, може да почиват на място, което до плажа. Преди три години бяхме на море в бунгала, който се намираха на самият плаж. Достатъчно е да отвориш прозореца и морският въздух е при теб  Simple Smile

така става, да Wink
Виж целия пост
# 7




Wolf няма претенции към заглавието на темата, госпожо.
Wolf e ларж. Попитайте и за ларж, за йодираната сол, за щитовидната жлеза.
Виж целия пост
# 8
Имат, и то голямо значение Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия