Апел за помощ

  • 1 150
  • 13
Обръщам се за към всички с молба за помощ.Търся пациентка на д-р Владимиров,която да е на около 25 години и и предстои INVITRO\ICSI м.септември за донорска яйцеклетка.Могат да ми помогнат двойки с мъжки фактор или добре поддаваща се на стимулация пациентка.Плащам целият опит на двойката.
Ако някой е съгласен моля да ми пише на лични за да уточним посещенията при д-р Владимиров с оглед клаузата за анонимност.
Пускам темата сега за да има време да си помислите.
Виж целия пост
# 1
mamichon похвална постъпка Simple Smile
Пожелавам ти, някое момиче да откликне на молбата ти.

Успех и късмет!
Виж целия пост
# 2
Темата е сериозна, но на мен ми направи впечатление нещо:
Цитат
около 25 години
На това му викам дискриминация  Wink
Виж целия пост
# 3
Дам..до 25 год. това са условия , на които трябва да отговарят жените според наличните донорски програми. Не е дискриминация..и аз съм доста извън класацията
Виж целия пост
# 4
Mi6inkata това е условие на донорските програми ,което не е строго фиксирано.Предполага се ,че жената тогава е в най- доброто репродуктивно здраве.Но в крайна сметка ,мисля че зависи от общото здравословно състояние на жената.Отделно от това,с увеличаването на възрастта е по-голяма вероятността за хромозомно изменение на яйцеклетките,което се явява нелоялно към рецепиента от правна гледна точка,тъй като ,донорството има много силен правен аспект.
Katalina_rus  мисля, че 4 год не са толкова голяма разлика и ако твоят лекар прецени че можеш аз съм насреща.Благодаря ви момичета.
Виж целия пост
# 5
Аз съм на 30. От миналата година имам уговорка с една моя позната, ако стигна до ин-витро да й даря. И никой лекар не ме е питал на колко години съм. Затова ме учуди тази диксриминация. А объркване в хромозомите може да стане и на 25 години  от прекалено здрава майка (зная го от собствен опит).
Виж целия пост
# 6
mamichon УСПЕХ ТИ ЖЕЛАЯ Praynig а Владимиров не предлагат ли яйцеклетка Embarassed Embarassed Embarassed
Виж целия пост
# 7
Ако не си намеря сама трябва да чакам повече от 1 година,а нямам време,затова реших да взема нещата в свои ръце.
Виж целия пост
# 8
Цялаааааааааааа година ооооо............  много ми се вижда  Embarassed  Confusedаз има вероятност Embarassed Embarassed Embarassed да правя през септември икси но не при Владимиров ако има някаква възможност ще помогна Hug /ще говоря с доктора си/ Wink  bouquet smile3521
Виж целия пост
# 9
maiapetrova много ще се радвам.Говори с доктора си когато отидеш и ако няма проблеми.....Ти при кой лекар си?
Виж целия пост
# 10
Пиша ,защото напоследък установявам че има много жени ,които също търсят яйцеклетки.Явно проблема е доста по голям отколкото си мислех, а аз..... ще продължавам да се надявам.
Виж целия пост
# 11
Мамишон,успех,миличка!
Виж целия пост
# 12
mamichon успех и от мен  Praynig

Не може ли момичето да е пациентка на някоя друга клиника в София? Оффф не са ми много ясни тези донорски програми, ама да си попитам...  Thinking
Виж целия пост
# 13
Дано скоро да намериш  Praynig!

А не може ли да не е до 25 г.? Ако увеличиш границата, дали няма да имаш повече предложения?

Дано всичко се нареди за теб  Praynig!

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия