Отново влюбена

  • 2 768
  • 26
Момичета много ми е гадно и едновременно с това такава тръпка ме е обзела.Не знам как да започна.
Заедно съм със съпруга ми сме от 6 години и имаме едно прекрасно момченце, но нещо се обърка или започва да се обърква.Живеем със свекърва ми, а тя е голяма лисици.Все съм крива, виновна.Ама лошото е, че си мълча и така трупах, трупах в себе си.Мъжът ми започна често да липсва вкъщи.Пътува по работа в чужбина и в БГ.Така аз си стоях с проклетата свекърва и трупах, трупах.А и това малко дете, затворена, ежедневие и то еднообразно.
Случи се следното, че се влюбих.Хубавото е, че този човек не е от града и нещата няма да имат продължение.Ще мине време и ще го забравя, но какво да правя, на къде отива живота ми?Утре ще срещна друг и тогава ще се случи непоправимото, а не искам брака ми да се разпада, но повярвайте вече не знам какво чувствам към мъжът си(мамино синче).Какво ще ме посъветвате?Ох, много ми е трудно, защото няма с кого да споделя!Никой няма да ме разбере.
Виж целия пост
# 1
Влюбила си се, ами добре. Ама какво общо имат свекърва ти и детето ти с цялата тази работа?  newsm78
Това си е проблем за теб, за мъжа ти и за обекта на чувствата ти. Останалите са излишни и не се вписват в условието на задачката.  Laughing
Виж целия пост
# 2
Влизам ти в положение, аз от 11 години съм с нашия татко и имаме 2 деца, но не се е случвало да се загледам в друг. Но за изневярата винаги си има причина, не те съдя, защото като дойде сляпата неделя....., обаче ти пожелавам да погледнеш с други очи на съпруга си и нещата при вас да потръгнат, заради детето. Успех ти желая.
Виж целия пост
# 3
kotkaaa, ще мине време и ще забравиш. Всеки има такива периоди, не знаеш кога ще те връхлети... Флиртувай за самочувствие, но ако държиш на семейството си и си решила да го запазиш, ще усетиш до къде е възможно.... Погледни на съпруга си и детето си през различна призма и виж колко ги обичаш! / Свекървата игнорирай/
Желая ти да бъдеш щастлива!
Виж целия пост
# 4
Според мен мила, не си влюбена, а уморена.
Уморена от сивотата в ежедневиято, от безкрайните дразги със свеки, от милионите проблеми на майка отлеждаща сама детето си.
Уморена от това да не си обект на ласки всяка вечер,
от това че няма рамо на което да поплачеш когато ти е тежко и
уморена от това да се бориш с това че си жена.
Бях в твоето положение с разликата че едвам стърпях 3 месеца, след което си грабнах нещата и се прибрах при майка ми докато съпругът ми го няма.
Другите фактори ,разбира се остават, но не се поддавай.
Мисли за нещо друго,разсейвай се.
Аз не съм убедена че изпитваш любов към човек...по скоро си влюбена в самата любов,защото бленуваш да изпитваш тези чувства и както ти сама казваш...няма значение дали е този или онзи.....поговори и със съпруга си....сподели му че и объркана и че и ти като жена имаш нужда от внимание и грижи.
Дано малко съм помогнала.....не се предавай и не позволявай на свеки да застава по между ви.Бори се!
Виж целия пост
# 5
Съчувствам ти. Предполагам как битовизмът и ежедневието те убиват. Човешко е да потърсиш нежност и внимание, да ги поискаш.
Но все пак сме хора, защото имаме глава на раменете. Мисли с нея. Не си позволявай да живееш посредствен живот. Бори се за пълноценен!
Разбери се със себе си - искаш ли го този съпруг, който перманентно отсъства... Ако си го искаш не прекрачвай границата, колкото и голяма да е нуждата.
Успех!   bouquet
Виж целия пост
# 6
Срещни се два-три пъти с обекта на чувствата ти и ще ти мине Peace. Иначе все ще те тресе... Но пък при такава ситуация, няма нищо чудно в това, че си залитнала по друг мъж. Ще отмине, но пък защо не да изживееш нещо разтърсващо, ако имаш тази възможност? Мъжът ти го няма, свекърва ти ти вдига кръвното всеки ден... що трябва само да се мъчиш?
Виж целия пост
# 7
А къде го срещна тоз обект ooooh! Щот прочеох, че живееш при свекърва си. Просто ми стана интересно, не отговаряй ако не искаш.
Виж целия пост
# 8
Разбирам те напълно, но си мисля, че е малко рисковано да се впуснеш в авантюра. В повечето случаи такива връзки идват да покажат, че от мъжа ти по хубав няма Laughing, в смисъл че може да останеш разочарована, а после ще ти е още по-тежко. Но ако смяташ, че между теб и мъжа ти всичко е свършило, да се насилваш няма смисъл. За това ние тук не можем да ти дадем съвет, ти си знаеш най-добре какви са отношенията ти с околните и с мъжа ти, ти трябва да направиш своя избор. Това е много лично, но аз ти пожелавам да избереш най-доброто за теб и никога да не съжаляваш. Това ти го пиша, защото си мисля, че в повечето случаи жените като споделяме не искаме разрешение на проблема, а просто да споделим с някой. Успех!
Виж целия пост
# 9
А къде го срещна тоз обект ooooh! Щот прочеох, че живееш при свекърва си. Просто ми стана интересно, не отговаряй ако не искаш.

Може по телевизията да го е видяла.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 10
А къде го срещна този обект ooooh! Щот прочеох, че живееш при свекърва си. Просто ми стана интересно, не отговаряй ако не искаш.
Зъболекар е в друг град.
Как`Сийка, исках да опиша обстановката която ме заобикаля.Мърмореща свекърва и сиво еднообразие.
Може би това еднообразие така ме убива, че бленувам за някаква тръпка, за това което изпитвах с мъжът си в началото.Това безпаричие, непрекъснатото му отсъствие.Единственото ми излизане от града и малката кутийка беше, за да ида на зъболекар.Тогава видях този интелигентен мъж.Знам, че ще е моментно, но може би така се развалят много семейства.Хубаво, че не зачерквам с лекота семейството си, но до кога така.Какво правите вие, за да поддържате огъня в семейството си?
Виж целия пост
# 11
Влюбила си се, ами добре. Ама какво общо имат свекърва ти и детето ти с цялата тази работа?  newsm78
Това си е проблем за теб, за мъжа ти и за обекта на чувствата ти. Останалите са излишни и не се вписват в условието на задачката.  Laughing

Да колкото и да звучи остро - точно така е!
Свекърва ти няма нищо общо, нито детето, честно казано така като те чета дори и мъжът ти няма нищо общо.
Намери начин да останеш насаме със себе си / ама наистина насаме/ за ден два и си отговори на два важни въпроса:
1. Обичаш ли мъжа си и намираш ли в него това което искаш от мъжа до себе си.
2. Искаш ли да продължиш да живееш с този човек.

Ако отговора на първия въпрос е НЕ - тогава си стягай багажа и се изнасяй.

Ако отговора и на първия и на втория въпрос е ДА - тогава се изнесете на квартира далеч от свекърва ти и се опитайте да започнете на чисто.

Ситуацията в която сама си се поставила е патова, и вината за нея не е само на свекърва ти. Щом смяташ че причината за разклащане на барака ви е тя - ами отидете на квартира, тъкмо ще провериш и какво мисли мъжът ти по въпроса.

Влюбването е нещо хубаво и повярвай ми омъжените жени не са имунизирани срещу него, както и женените мъже разбира се. Но ако човека до теб е истинския /въпроса е ти да мислиш така/ и влюбването се преодолява.
Виж целия пост
# 12
А къде го срещна тоз обект ooooh! Щот прочеох, че живееш при свекърва си. Просто ми стана интересно, не отговаряй ако не искаш.

Може по телевизията да го е видяла.  Rolling Eyes

ееее айде сега - жената не е на 14 Mr. Green
а сега сериозно - нещо не ми се връзват нещата, хем мъжът ти пътува и в чужбина, хем сте безпарични newsm78 то верно, че ситуации всякакви в живота ама....няма ли как да се отделите да живеете самостоятелно?
Виж целия пост
# 13

Зъболекар е в друг град.


Класика!  Laughing
Обикновено жените имат навика да се влюбват в лекарите си. Понеже винаги търсят някой, който да ги изслушва внимателно и да им обръща внимание... За жалост, често бъркат професионалното внимание с персоналното. Което води до разбити сърца...
Както и да е. Всеки си шета на акъла.  Peace
Виж целия пост
# 14
Аз обичам мъжът си, но усещам, че нещо започва да се къса.Вие не сте ли били смачквани от ежедневието?
а сега сериозно - нещо не ми се връзват нещата, хем мъжът ти пътува и в чужбина, хем сте безпарични 78 то верно, че ситуации всякакви в живота ама....няма ли как да се отделите да живеете самостоятелно?[/b]
Ами все не достигат, а и нали знаете, че апартамента при майка му бил голям, защо да се местим и да даваме излишни пари за квартира.А ние от както сме със свеки едни приятели не сме си поканили вкъщи например.

Зъболекар е в друг град.


Класика!  Laughing
Обикновено жените имат навика да се влюбват в лекарите си. Понеже винаги търсят някой, който да ги изслушва внимателно и да им обръща внимание... За жалост, често бъркат професионалното внимание с персоналното. Което води до разбити сърца...
Както и да е. Всеки си шета на акъла.  Peace
Аз не мисля, че ще имам нещо с този човек, но започвам да се плаша, че чувствата ми са объркани.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия