Има ли комбиниран шампоан против пърхут, но и за изтощена коса?

  • 1 095
  • 10
Мацки, търся шампоан, който да се справи с пърхута и чувствителния скалп на главата ми. Но понеже косата ми е боядисвана и на кичури, та ми се иска шампоанът да става и за този случай. Пробвала съм с Дюкре, но изобщо не ми хареса - трудно се разнасяше, косата ми стоеше някак сплескана, а и пърхутът не изчезна. Сега търся нещо по-подходящо. Давайте идеи!

Благодаря предварително за помощта  Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Поне аз не съм чувала...Обаче шампоаните против пърхут са доста агресивни Peace
Виж целия пост
# 2
Преди имаше шампоан за чувствителен скалп на Нивеа, но не беше против пърхот, а сега мисля имат шампоан против пърхот за суха коса. Имаше и една серия против пърхот на Wella - Crisan, но незнам дали все още се внася. Иначе скоро даваха по ТВ реклама на новият Head & Shoulders за боядисана коса.
Виж целия пост
# 3
Kasidy, какво имаш предвид под агресивни? Към самата коса ли?

veroniki, и аз гледах тая реклама на Head & Shoulders, но не съм доволна от шампоаните им по принцип и не бих им се доверила отново.
Виж целия пост
# 4
Да, към косата най-вече и в по-малка част към скалпа.
Виж целия пост
# 5
Аз полвам на Виши за сух скалп-  косата ми е много суха и съм доволна.
Виж целия пост
# 6
Selsun Blue - само от аптеките. Помага за пърхута и не пада боята от него!
Виж целия пост
# 7
Аз ползвам Нивеа за за изтощена коса!

Доволна съм!
Виж целия пост
# 8
Можеш да си вземеш шампоан за чувствителен скалп, Клоран имат такъв, а също и други марки. И отделно да вземеш шампоан против пърхот на Низорал, който се ползва 1-2пъти в седмицата и лекува пърхота, а не просто го третира.
Виж целия пост
# 9
ползвала съм този НИЗОРАЛ но ми действаше само докато го ползвах после пърхута пак се появи  Sick
Виж целия пост
# 10
ползвала съм този НИЗОРАЛ но ми действаше само докато го ползвах после пърхута пак се появи  Sick

Има различни типове пърхот. Трябва да се установи от лекар дерматолог какъв точно е и тогава да се предпише медикамент за третирането му.
Низорал не лекува всички видове пърхот.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия