Маникюр и педикюр-еднакъв цвят,в тон или...?

  • 2 742
  • 26
Как ви харесва?Как предпочитате?Кое ви дразни и съобразявате ли се?
Виж целия пост
# 1
аз обичам да са в един цвят  Peace
Виж целия пост
# 2
Мисля, че вече имаше такава тема.
Аз обичам да са ми в еднакъв цвят.
Виж целия пост
# 3
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=200063.0

Ровни първо с търсачката и виж дали топлата вода вече не е открита.
Виж целия пост
# 4
Предпочитам да са в един цвят.   Peace
Но ми харесва червен педикюр и френски маникюр.
Виж целия пост
# 5
Харесва ми,когато са в един цвят Peace
Виж целия пост
# 6
Направо полудявам като видя някой с различен лак на краката и ръцете! Незнам защо, но наистина много ме дразни...
Виж целия пост
# 7
Аз харесвам на крачетата с френски маникюр, а на ръцете може с различен, а може пак с френски. На мен не ми харесва строго поддържане на педикюр и маникюр в един цвят, просто го смятам за скучно.
Виж целия пост
# 8
Случвало ми се е да съм с различен, по простата причина, че на краката ми издържа по-дълго лака, докато на ръцете има нужда от смяна на по-кратко време. Иначе съм фен на еднаквите неща. Някак по-завършено и стилно ми се струва  Peace
Виж целия пост
# 9
Предпочитам да са в един цвят  Peace
Виж целия пост
# 10
Случвало ми се е да съм с различен, по простата причина, че на краката ми издържа по-дълго лака, докато на ръцете има нужда от смяна на по-кратко време. Иначе съм фен на еднаквите неща. Някак по-завършено и стилно ми се струва  Peace
Peace
Виж целия пост
# 11
По-често съм с различен лак, тъй като на краката издържа по- дълго.
Виж целия пост
# 12
Различен, на краката, в по тъмен тон.
Виж целия пост
# 13
Актуална тема за днес  Mr. Green Сутринта бях на маникюр и педикюр - и двата са френски.
Виж целия пост
# 14
В момента съм на фаза - само гланц за на нокти на ръцете и розов лак на краката.
Харесвам малко по-тъмен лак за педикюра или ръцете и краката с френски ноктенца.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия