Как да запиша хронологията от чата в ISQ

  • 566
  • 8
Здравейте момичета искам да запиша хронологията от чата в ISQ но някак само ред по ред с copy -paste ми се струва ...........цялото не ми дава опция да го копирам...ако сте го правили ще ви помоля за помощ...   bouquet

Цитат
Zdraveite momi4eta iskam da zapi6a hronologiata ot 4ata v ISQ no niakak samo red po red s copy -paste mi se struva ............cialoto ne mi dava opcia da go kopiram...ako ste go pravili 6te vi mopolia za pomo6t...  bouquet

Пишете на кирилица!
Виж целия пост
# 1
Има такава опция за съхранение на цялата хронология.
Виж целия пост
# 2
Ми там има едно да ти го запише като файл.
Виж целия пост
# 3
Ще ви помоля за по конкретно...пробвах опциите но не става...искам цялата хронология да свали...наведнъж ако може... newsm78  bouquet
Виж целия пост
# 4
Има такава опция, в настройките е, иди и я виж. Пита даже в коя папка искаш да ти запише хронологията.
Но ако си затворила разговора, който си водила не може да ти го съхрани вече.
ЩЕ може да се съхранява разговор, когато му го зададеш.  Peace
Виж целия пост
# 5
Да затворени са разговорите,в смисъл че сега не го водя този разговор...имам ги записани в histori,ред по ред мога да ги сваля когато кликна на тях и ми излязат долу където се пише...но горе вече не мога да давам никакви опции...уж не съм тъпо парче ама се замислям ...не съм ли... newsm78
Виж целия пост
# 6
Ами виж там, като отвориш прозореца с историята, има една папка жълта под прозореца. Като натиснеш там и би трябвало дати се отвори прозорец, който да те пита, къде да го запише. Ей сега пробвах.
А ако имаш принтер, ще е най.добре да го разпечаташ и готово. Зависи дали ти трябва напечатано де...
Виж целия пост
# 7
получава се ,но само са нещата които ми е пратил...в случая музика и снимки...но самият разговор не мога да запиша... newsm78
Виж целия пост
# 8
Ами не знам тогава... дано се включи някой по-компетентен по въпроса.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия