един въпрос

  • 555
  • 6
преди време когато родих първото си дете има6е телефон на който можех деноно6тно да звъня и задавам своите въпроси,сега отново имам бебе и доста не6та съм забравила има ситуации при които просто не знам как да реагирам а е примерно 1през но6та.за това се обръ6там с молба към вас ако някой знае такъв тел.на педиатри които отговарят деноно6тно моля да го сподели..........
Виж целия пост
# 1
Пиши  у форумите - тук реакцията е най-бърза.  Simple Smile Разбира се освен ако не става въпрос за притеснителен здравословен проблем.
Виж целия пост
# 2
не не става въпрос за здравословен проблем просто се интересувам понякога наистина иска6 да попита6 някой не6то а се оказва 4е няма кой Sad
Виж целия пост
# 3
Такъв телефон незнам ....но...може да ме питаш мен ако искаш,за вси4ко! Grinning
С две де4ица...нищо не съм забравила! Wink
Не се шегувам!
Какво то4но те вълнува!? newsm78
Виж целия пост
# 4
питай тук...или педиатъра ви.
Виж целия пост
# 5
моми4ета аз по принцип за момента,нямам въпрос но ето в4ера ни правиха ваксина за 3 месеца,а сега са даже и 2 с тази живата,има6е температура бебенце и на панадола пи6а да не се дава пове4е от 4 пъти за 24 4аса,да не се комбинира с други лекарства садържа6ти парацетамол и аз в 2 ве4ерта кой да питам
за това знам 4е преди има6е такъв тел.даже бе6е написан в списание 9 месеца,ама това преди 9 години
Виж целия пост
# 6
Конкретно за здравословните проблеми не се притеснявай да звъниш на педито ви, по което и да е време. Би трябвало да му имаш мобилния телефон.  Twisted Evil
А по въпросите за отглеждането най - много съм се доверявала на ИНСТИНКТА СИ и съм се водила по дечко. И разбира се - споделеното тук във форумите, най - вече статиите в библиотеките. Нищо друго не ми е било от такава полза...  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия