Напълняхте ли след стимулацията?

  • 8 133
  • 20
Здарвейте,
пиша ви по повод притесненията на моя приятелка, на която са правили стимулация за инвитро.
От тогава са минали вече 8 месеца, а тя неможе да отслабне( след стимулацията е качила 7-8 килограма).
Възможно ли е това да е причината, при все всичките й неуспешни опити за диети?
Предварително Ви благодаря   bouquet
Желая на всички пишещи в този форум скоро да гушкат здрави бебенца   bouquet
Виж целия пост
# 1
Според мен си е до структура, при всеки е различно.

При мен не съм забелязала да има такъв ефект стимулацията, като имаш предвид, че до сега най-силната ми стимулация е била с меногон. Но мисля, че аз не съм критерий за напълняване, защото и по време на бременността не качих много килограми. Но като се замислиш в крайна сметка нали стимулацията са само хормони, няма начин да не повлияят на килограмите...

Успех на приятелката ти  Praynig
Виж целия пост
# 2
Аз също след първия си опит качих няколко килца, но лека полека ги свалям. Няма как, както се казва целта оправдава средствата, но все пак е и до структура, защото имаше момичета които отслабнаха по време на процедурата. Shocked
Виж целия пост
# 3
Индивидуално е.
По време на стимулацията не напълнях, а тя си беше сериозна 19 Гонала и 26 Меногона, после обаче си напълнях, верно, че се случи и зимния сезон когато обикновено си качвам. Ами имам в повече 10 кг, мислех че като всяко лято ще отслабна, но този път не ми се отдаде, неще и неще, диети, дори пих и лекарства. Явно при мен си е от стимулацията, въпреки че хормоните са ми идеални.
За сега съм решила да не се тормозя, ще имам още стимулации, после се надявам да бременея, ще му мисля като родя Wink
Виж целия пост
# 4
И аз качих килца (5кг). После ми трябваше доста време да ги сваля, но няма как.
Виж целия пост
# 5
Аз сложих 3-4кг и досега си стоят  Twisted Evil
Виж целия пост
# 6
 И аз напълнях с 3 кг и то след като мина целия цикъл на инсиминацията. Стимулираха ме с Клостил и Меногон. Качих килограмите изведнъж за около две седмици. Това беше в цикъла май - юни и още не мога да се възстановя.
Виж целия пост
# 7
Аз също качих 8 килограма, но от клостилбегит. С него ме стимулираха за инсеминации.
От стимулацията за ин витро не съм качила нито 1 килограм
Виж целия пост
# 8
Благодаря на всички отговорили в темата Simple Smile

Успех на приятелката ти  Praynig

Приятелката ми си има две дечица, тя дари яйцеклетките на тяхно близко семейство. Wink
За съжаление и двата опита бяха безуспешни Sad

Ще се радвам да чуя и други мнения  Hug
Виж целия пост
# 9
Аз също качих 8 килограма, но от клостилбегит. С него ме стимулираха за инсеминации.
От стимулацията за ин витро не съм качила нито 1 килограм

Да не би аз нещо да греша Rolling Eyes  Ня нея й поставяха йнжекции, за да може да се отделят повече яйцеклетки и след това да ги вземат. Нали това е всъщност стимулацията? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 10
Аз също качих 8 килограма, но от клостилбегит. С него ме стимулираха за инсеминации.
От стимулацията за ин витро не съм качила нито 1 килограм

Да не би аз нещо да греша Rolling Eyes  Ня нея й поставяха йнжекции, за да може да се отделят повече яйцеклетки и след това да ги вземат. Нали това е всъщност стимулацията? Rolling Eyes
точно така, но
няма значение дали са инжекции или са хапчета Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Аз също качих 8 килограма, но от клостилбегит. С него ме стимулираха за инсеминации.
От стимулацията за ин витро не съм качила нито 1 килограм

А след това всъзстанови ли си килограмите?
Виж целия пост
# 12
При първата стимулация април 2006 качих 5 кг след месец-два. Никога не съм мърдала с повече от 1-2 кг нагоре-надолу. Не можах да ги сваля една година.
При третата стимулация отслабнах, но при нея забременях и незнам, дали това няма връзка.
Кажи на приятелката ти, че най-вероятно ще си върне бързо старата форма.
Виж целия пост
# 13
И аз качих окол 5 - 6 кг /стимулацията ми беше силна - с гонал и мерионал/. Но съм склонна да мисля, че напълняването ми се дължи по-скоро  на нерви, отколкото на лекарствата.
При приемът на клостил също качвах. Общо от 3-те ми стимулации качих около 10-тина кг, които не свалих, но вината си е в мен.
Виж целия пост
# 14
Индивидуално е.
За сега съм решила да не се тормозя, ще имам  стимулации, после се надявам да бременея, ще му мисля като родя Wink

Така е Grinning Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия