Да хванеш очи!

  • 12 270
  • 72
да,колкото и глупаво да звучи за някои,на мен лично ми се е случвало,а и бебчето ми хваща очи сега Thinkingвие вярвате ли на тия неща?аз както казах много Peaceда вържа ли на бебо червено конче на ръката newsm78??????????
Виж целия пост
# 1
детето ми хваща очи, но само добри Crossing Arms
Виж целия пост
# 2
Аз вярвам, че някои хора имат проблем с препинателните знаци. Wink
Виж целия пост
# 3
Защо да не вържеш червено конче !? Зависи дали вярваш на "бабини диветини" както биха се изразили повечето тук.
Вземи си светена водичка, по силен ефект има !!  Hug
Виж целия пост
# 4
Какво означава "хваща очи", как по-точно се хващат очи  newsm78
Виж целия пост
# 5
Според по знаещите от мен - очи хващат хора /най вече бебета/ на които веничката във вътрешната част на окото се вижда.

Очи могат да хванат от хора, които имат две вертикални бръчки между очите./Това ми го каза жена със бръчки между очите - децата ми ревяха като я видеха  Crazy/
Виж целия пост
# 6
Мммм, най-обичам такива теми Crazy
Аз очи не хващам, хващам други работи Flutter
Виж целия пост
# 7
Засега не съм намирала чужди очи в количката.
Освен да ги лови и много бързо да ги яде...знам ли newsm78
Виж целия пост
# 8
Очи хващам с къса пола, не само очи ми и други работи.
Обаче, покрай ДейнаЗ започнах да ловя форомски вълни  ooooh!
Виж целия пост
# 9
Айде сега след уроки сега и очите дойдога.ДА ХВАЩАТ СЕ. ShockedИ синът ми  и аз а бебе не
Виж целия пост
# 10
Винаги съм се смеела на подобни теми.  Сега обаче с риск да ми се смеят на мен, ще споделя, че от известно време и на мен ми минават подобни абсурдни мисли за т.нар. лоши очи.  Моля някой да даде разумно обяснение на това защо бебетата пищят от някои хора? Аз си го обяснявам с предаване на отрицателна енергия,  това е нещо в което съм убедена, че съществува.  Какво е вашето обяснение?
Виж целия пост
# 11
 ooooh!
Защо се тровите с подобни глупости?
Стига с тия бабини деветини, уроки и отрицателни енергии.
Мислете положително!
Виж целия пост
# 12
София като ги хване си ги подмята и си играе, до сега само на една кукла е хващала  Mr. Green

Бабите настояваха за червено конче, та се задави с него и добре, че бях в стаята, не слагай нищо опасно около детето, освен да навредиш, друго няма да направиш  ooooh!

А на твоето какво точно му става като ги хване?

Не вярвам иначе в такива неща  Sunglasses
Виж целия пост
# 13
Аз пък вярвам-връзвай конеца Peace
Виж целия пост
# 14
заглавието на темата звучи като някакъв призив или пожелание или закана или инструкция как да хванеш очи newsm78
честно, не съм хващала очи, нито съм виждала малката да го прави, едно от бебетата й е без мигли, явно го е хващала за очите
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия