Интересно - за памперсите

  • 4 398
  • 82
http://www.nodiaper.beinsa.info/
Виж целия пост
# 1
Това е Естествена Бебешка Хигиена(ЕБХ).Тук във форума това е едно от разковничето,а другото е за кърменето.
Виж целия пост
# 2
Да, чела съм подобни статии, но продължавам от сърце да се радвам на съществуването на памперсите и си ги ползвам без угризения  Grinning
Виж целия пост
# 3
Да, чела съм подобни статии, но продължавам от сърце да се радвам на съществуването на памперсите и си ги ползвам без угризения  Grinning
и аз Peace
Виж целия пост
# 4
не ги разбирам тоя род теми  Rolling Eyes то по тая логика дай голи да ходим, защото е по естествено.
Виж целия пост
# 5
Да и аз съм чела статии за ЕБХ, но определено си предпочитам памперсите.  Peace Ще се учим на гърне като почне да сяда и това е  Wink
Виж целия пост
# 6
не мога да си представя памперсите да ги няма,честно казано
Виж целия пост
# 7
Кой както иска да си гледа детето. ЕБХ може, не съм против, но не го прилагам. Започнах да уча Мона на гърне сега, за всяко нещо си има време.
Виж целия пост
# 8
Всичко хубаво, обаче не мога да си представя как едно новородено ще го слагаш да се изхожда, когато има нужда, че те пишкат постоянно! Да не говорим и къде ще го слагаш... За по-порастнали деца може, но аз без памперси не бих се оправила, страхотна помощ са си.
Виж целия пост
# 9
Всичко хубаво, обаче не мога да си представя как едно новородено ще го слагаш да се изхожда, когато има нужда, че те пишкат постоянно!

шшш, тихо, ей сега ще дойдат да ти обяснят,  Laughing чела съм как става. Не възнамерявам да се пробвам.
Виж целия пост
# 10
Да, чела съм подобни статии, но продължавам от сърце да се радвам на съществуването на памперсите и си ги ползвам без угризения  Grinning
Напълно подкрепям Блонди Peace Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Daniele, сигурно ще ти е интересно  да се запознаеш с тези теми

Естествена бебешка хигиена (ЕБХ)

Сайт за ЕБХ « 07-02-2007, 16:52:11 »

За изхождането, закаляването и кърменето на поискване

За изхождането, закаляването и кърменето на поискване - част 2

Естествената бебешка хигиена: как да започнеш с бебе над 6 месец … -2007, 17:39:09 »

Памперси за многократна употреба

Как да отгледаме бебето без памперси « четвъртък, 15 септември 2005, 20:35 »

Деца без памперси « 31-08-2006, 12:22:04 »

ЕБХ-пак за памперсите /стара песен на нов глас/ « 17-07-2007, 14 … 19 » Мила от Марс

Естествена бебешка хигиена « 15-07-2007, 09:07:52 » sunnybunny
Виж целия пост
# 12
Такава статия може да се напише за АБСОЛЮТНО ВСЕКИ продукт на пазара. Това означава ли, че трябва да не ползваме нищо, да седим голи и боси и да се чудим какво да правим?!
Да, на мен също не ми харесва да слагам памперси на дребосъка - върти се, бяга ми... война водим докато го поставя, но няма начин. Това е период, който ще отмине. Като дойде време и той ще се научи да ползва гърне и тоалетна. Но си мисля, че си е чист тормоз за едно бебе, което въобще нищо не разбира от това какво му излиза от дупето и, че това нещо трябва да пада в гърне  Sick

Но в крайна сметка всеки е свободен да избира как да гледа детето си  Peace
Виж целия пост
# 13
Благодаря! Не потърсих в библиотеката, защото досега не бях чувала за ЕБХ и реших, че това, което намерих ще е интересно на някого!
Виж целия пост
# 14
Запозната съм. Не е за мен  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия