Имало ли е такава тема?

  • 7 695
  • 162
Понякога под аватарите си хората пишат страхотни простотии.Кой е най-глупавият подпис,на който сте попадали тук?Но,моля,нека да се цитират точно или поне да се спомене името на гордият притежател на въпросният подпис.Усещам,че всички в клюкарника са някак спокойни,умерени,цари мир и любов.Нека раздвижим обстановката.
Виж целия пост
# 1
Търсиш скандал може би  Mr. Green
засега не се сещам за такъв подпис
Виж целия пост
# 2
Търсиш скандал може би  Mr. Green
засега не се сещам за такъв подпис
Не търся скандал,а си играя.
Виж целия пост
# 3
Да, някои подписи са почти толкова
малоумни, като ръката, поставила ги.
Виж целия пост
# 4
Добре включвам се  Popcorn
Виж целия пост
# 5
Може ли първо ти да дадеш пример?
Виж целия пост
# 6
С най-голямо удоволствие ще се включа.Например като местожителство някои пишат:при хората,които обичам.Тъпо ми е.Или:мама на принцеса,мама на принц.И тези са ми тъпи.Ще допълвам пак.
Виж целия пост
# 7
От четири потребителки в темата/себе си изкл., нали все пак аз съм си лепнала всички писаници по профила Flutter/ виждам един глупав(подпис) или поне е такъв за моя вкус. Mr. Green
Виж целия пост
# 8
От четири потребителки в темата/себе си изкл., нали все пак аз съм си лепнала всички писаници по профила Flutter/ виждам един глупав или поне е такъв за моя вкус. Mr. Green
О,няма да съм аз.Аз откъм подпис съм просто перфектна.
Виж целия пост
# 9
От четири потребителки в темата/себе си изкл., нали все пак аз съм си лепнала всички писаници по профила Flutter/ виждам един глупав(подпис) или поне е такъв за моя вкус. Mr. Green

Именувай, моля. Мразя да не се споменават имена.
Виж целия пост
# 10
Самономинирам се.   Flutter
Награди приемам само в кеш, в брой и на ръка.
Виж целия пост
# 11
Не че го определям като тъпо, но не ми е ясно какво се има предвид.
Една потребителка държи постоянно в личната си титла думата "матка". "не знам си каква...матка" Rolling Eyes Сещате ли се? Някой знае ли причината?
Виж целия пост
# 12
Не че го определям като тъпо, но не ми е ясно какво се има предвид.
Една потребителка държи постоянно в личната си титла думата "матка". "не знам си каква...матка" Rolling Eyes Сещате ли се? Някой знае ли причината?
Не се сещам,но ми стана интересно  Laughing
Виж целия пост
# 13
Не че го определям като тъпо, но не ми е ясно какво се има предвид.
Една потребителка държи постоянно в личната си титла думата "матка". "не знам си каква...матка" Rolling Eyes Сещате ли се? Някой знае ли причината?
И аз съм се чудила на това.
Виж целия пост
# 14
"Животът не се мери с броя вдишвания, а с моментите, които спират дъха ни! "
Страшно изтъркано.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия