Има ли имен ден Десислава?

  • 2 549
  • 12
Племенницата ми се казва така и зълва ми много се интересува. Ако някой знае, да пише. Wink
Виж целия пост
# 1
Доколкото знам е на 5 декември.
Виж целия пост
# 2
Братовчедка ми се казва така и празнува на Димитров ден, а и зълва ми също.
Виж целия пост
# 3
Мойта приятелка Десислава също празнува на Димитровден. Peace
Виж целия пост
# 4
Познавам няколко Десислави,но само едната от тях празнува-на Димитровден.
Виж целия пост
# 5
Племенницата ми се казва така и зълва ми много се интересува. Ако някой знае, да пише. Wink

Няма имен ден. Аз лично съм търсила из църковния календар, за да си имам имен ден, но уви.

На Димитровден празнуват Димитър, Димитрина, Димитричка, Димитра, Диман, Димана, Димка, Димо, Митра, Митре, Митьо, Митка.
Виж целия пост
# 6
Доколкото знам няма имен ден Десислава Thinking
Виж целия пост
# 7
Десислава няма имен ден.Аз също съм Десислава и много ме е яд че нямам.Тъй като мъжа ми учи теология съм наясно с църковния календар.Всички които нямат имен ден се води че може да празнуват имен ден на 15 август-На Богородица! Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Както казах празнува се на 5 декември, племенницата ми се казва Десислава и беше питала един поп, та той така и казал, ако той е излъгал и аз ви лъжа сега.
Виж целия пост
# 9

За съжаление си нямаме имен ден Sad
Виж целия пост
# 10
Всички които нямат имен ден се води че може да празнуват имен ден на 15 август-На Богородица! Simple Smile
Това сега го научавам.Може ли малко повече разяснение newsm78?
/Интересува ме,защото дъщеря ми е родена на този голям празник,кръстена е Снежина./
Виж целия пост
# 11
Нямаме Имен ден.А всички, които нямат Имен ден празнуват на Цветница, поне аз така знам.
Виж целия пост
# 12

За съжаление си нямаме имен ден Sad
Close
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия