Нормално раждане, а сексът........

  • 1 254
  • 14
Ожених се набързо, още по-бързо се разведох... Имам прекрасен син, но съм...сама! Изпитвам някакъв страх да започна нова връзка. А виждам, че мъжете проявяват интерес към мен. Смешното е, че не ме е страх от връзка, а от... секса!!! Родих по нормален път и ме е страх, че не мога да доставя същото удоволствие на мъж както преди...Какво ще кажете вие?
Виж целия пост
# 1
Ще кажем: да ти имам проблема!  Mr. Green
Няма какво да се притесняваш - тя природата го е измислила Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Хормони Mr. Green Ще отмине...
Виж целия пост
# 3
Родих по нормален път и ме е страх, че не мога да доставя същото удоволствие на мъж както преди...Какво ще кажете вие?
Ще кажа и аз като Пантер - да ти имам проблема!  Mr. Green
Мен пък ме е страх, че АЗ никога няма да изпитам удоволствие от секса  Crossing Arms
Виж целия пост
# 4
Че 2 пъти родих по нормален път и нямам оплаквания от мъже.
Виж целия пост
# 5
След това, което си преживяла, си взела да се тръшкаш дали ще можеш да задоволиш някой мъж? Simple Smile
Ако се притесняваш, че си се разширила от раждането - намери си по-надарен Twisted Evil
Виж целия пост
# 6

Ако се притесняваш, че си се разширила от раждането - намери си по-надарен Twisted Evil
Аааа, недей да подвеждаш така девойката Twisted Evil
Виж целия пост
# 7
тази тема наистина ме развесели петъчно
всички преди мен са го написали хубаво

на авторката - най-добри благопожелания  Laughing
Виж целия пост
# 8
тази тема наистина ме развесели петъчно
всички преди мен са го написали хубаво

на авторката - най-добри благопожелания 

 И от мен !!!!!! newsm53да ти имам проблемите!!!!
Виж целия пост
# 9
тази тема наистина ме развесели петъчно
всички преди мен са го написали хубаво

на авторката - най-добри благопожелания  Laughing
абЦолютно Joy Joy Joy
радвам се,че бързо си преодоляла кризата,тези "притеснения" са симптоматични за бърза стабилизация след раздяла.
тайничко ти завиждам
Виж целия пост
# 10
Родих по нормален път и ме е страх, че не мога да доставя същото удоволствие на мъж както преди...Какво ще кажете вие?
Ооо да ти имах проблема..-първо това ще кажа. GrinningИ второ,че удоволствието не зависи само от размерите...без значение за мъжките или женски органи говорим,така че споко GrinningА!И още нещо ,ако случайно възникне някакъв проблем,да знаеш че не е от теб...неговия е недорасъл Joy Joy Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Не мога от опит да ти кажа дали има разлика понеже родих със секцио. Но ако наистина толкова се притесняваш - прави упражнинията на Кегел, ще стегнеш доволно мускулатурата си и няма да имаш основания за притеснения.
Иначе и аз казвам - хубаво е, че емоционално си преодоляла БНД, аз лично си позволих забежки с момък преди да съм го преодоляла и секса с момъка беше най-монотонното и равнодушно изживяване.....е, то както е речено няма фригидни жени, а смотани мъже.... Wink Wink
Виж целия пост
# 12
 Laughing хехе
фантазираш си нещо
откъде знаеш че ще е зле като не си пробвала още  Laughing
Виж целия пост
# 13
Да може да не е както преди,а да установиш,че можеш да дадеш и да получиш  по-голямо удоволствие,отколкото преди раждането!С много жени става точно така.И не мисли ,че има голяма разлика за мъжете,ако искаш пробвай да скриеш факта ,че си раждала-бас държа че няма да разбере! Peace
Виж целия пост
# 14
Още една луда като мен (не се обиждай, казвам го приятелски) - само че моето е - кърмих година и два месеца - а сексът!  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия