Прическата на Rihanna в Shut up and drive

  • 4 239
  • 29
Здравейте момичета Simple Smile днес гледах клипа на Rihanna на тази песен и страшно много ми  хем е като на Виктория Бекъм -обаче е и с бритон-ето я да я видите

http://carscoop.blogspot.com/2007/07/rihannas-shut-up-and-drive-video-clip.html

та много се замислих дали да се направя  искам промяна-мислих да я правя черна или червена,но сега нещо се чудя за такава прическа та се питах дали трябват  много грижи и дали ще стане сама да си изправям предните кичури с сешоар или си трябва преса и при фризьор?по принцип ми е права косата но леко се начупва в края ако не е изправена допълнителни дали ще ми отива понеже нося очила нз дали ще е добра такава при4еска с очила?  :
Мерси предварително Simple Smile ::    Hug
Виж целия пост
# 1
Да, изисква грижи. Подстригване на 4-6 седмици. Сешоар/преса 1-2 пъти седмично.
Няма  да ти отива ако си много висока, или пълничка. За бретонът - затваря лицето и ще стои добре само ако си с високо чело.
Ако си с чуплива коса общият резултат въобще няма да е същият.
Бретонът трябва да се подкъсява на 10 - тина дни, защото при тази дължина ще ти влиза много в очите.
Ами...на първо време е това Wink
Виж целия пост
# 2
Да, изисква грижи. Подстригване на 4-6 седмици. Сешоар/преса 1-2 пъти седмично.
Няма  да ти отива ако си много висока, или пълничка. За бретонът - затваря лицето и ще стои добре само ако си с високо чело.
Ако си с чуплива коса общия резултат въобще няма да е същият.
Бретонът трябва да се подкъсява на 10 - тина дни, защото при тази дължина ще ти влиза много в очите.
Ами...на първо време е това Wink

косата ми расте ужасно бавно,а бретон си имам и сега -а иначе съм дребничка 165-45 Simple Smileа за очилата как мислиш-дали ще е добре-те са само горе с рамка-долу на корда-не са от тези които мн се забелязват от далеч
Виж целия пост
# 3
Внимателно гледам пак клипа и имам известни съмнения, че бретонът е под наем ( в смисъл не е от нейната си коса, а допълнително прикрепен, както на Никол от PSD в Wait a Minute - там обаче си личи, докато тук - не)
За очилата... мисля, че ако са с такива рамки

биха стояли по - изразително с плътния бретон.
Ако искаш прати ми снимка на лични Hug
Виж целия пост
# 4
аз днес симсех да пусн такава тема ,ама ето изпеварили са ме. Искам да пусна няколко снимки, защото и аз като Зизи Топ смятам,че тази коса не е цялата нейна. Тези кичури,които се появяват острани  Naughty




Искам да допълня, че аз също искам такава прическа. Струва ми се,че това е просто подстрижка на черта. Е може и да е филирана тук таме.
Виж целия пост
# 5
Ето още снимки - http://img178.imageshack.us/my.php?image=sanstitre9copiegx9gb9.jpg
http://www.shareapic.net/83491-Rihanna-arriving-at-2007-MTV-Movi … s--06-03-07-.html
Виж целия пост
# 6
Подстрижката е каре, чертата се нарича триъгълник, така че не е едно и също Wink  Hug
Виж целия пост
# 7
Подстрижката е каре, чертата се нарича триъгълник, така че не е едно и също Wink  Hug
Може, не споря. Въпросът е когато отида при фризьорката как да и обясня прическата.
Виж целия пост
# 8
Въпросът е когато отида при фризьорката как да и обясня прическата.
Най- лесния вариант - носиш снимка; втори начин - казваш като Риана, трети - каре с по - дълги кичури в предната част.
За предпочитане е вариант 1 със снимка и в профил. Peace
Виж целия пост
# 9
Аз обаче не съм сигурна,че точно с тези кичури ще ми отива... newsm78
Виж целия пост
# 10
Аз обаче не съм сигурна,че точно с тези кичури ще ми отива... newsm78
Тогава си е чисто и просто - късо каре с/без бретон Grinning
Като на Риана (спомени все пак Wink)
Ето това е доста късичко каре:
Виж целия пост
# 11
Зизи, виждам,че ти разбираш от тези неща. Ето тук имам снимка, свързана коса съм, но все пак се вижда формата на лицето ми. Иначе съм нисичка.

Предварително ти благодаря.
Виж целия пост
# 12
Не разбирам многоот прически, ама такава фризура отива само на супер права коса, тип " на клечки"  Thinking
да не говорим че иска яка поддръжка редовно...т'ва да не можеш да скокнеш до магазина без да се изсушиш и издухаш, си е брутално ooooh!
Виж целия пост
# 13
Еми, по права от моята едва ли има. Е сега в краищата малко се е накъдрила, ама то е защото постоянно я връзвам.
Виж целия пост
# 14
И аз съм с такова лице, като твоето - леко бузеста.
Виж Риана - тя има малко по - издължено лице и изразени скули, които допълнително подчертава с много руж (Вики Бекъм също набляга на скулите).
Иначе мисля, че за теб е по - подходяща малко по - дълга коса, която да се спуска около лицето, какво имам предвид:
.

Ако си решила обаче, да си с къса коса:
тук

Тук едно каре с бретон, на чуплива коса:
тук
Това е едно по - дълго каре отзад:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия