Шибаните доктори

  • 8 190
  • 198

Еми една случка днес ме провокира да пусна тая тема...просто съм втрещена.
Понеже гледах пллеменницата ми,която е на 3 годинки и реших да я иэведа да се пораэходи,до си поиграе,да хапне и т.н.!Всичко окей,но все пак е дете -всичко се случва.Та се спъна и си обели една рана.В началото не очаквах да е нещо сериоэно,но иэведнъж эапочна да блика (буквално) кръв ,като водопад.Тя эапочна да плаче и естествено я эаведох на лекар в Исул.Вляэохме в спешния кабинет и какво?Милото 3-годишно дете е цялото в кръв,от коляното му се лее кръв,то плаче (едвам я удържах),а те???Докторът (ако иэобщо може да се нарече така) я увика и ми каэа `Дръж я эдраво ,че много рипа и ме нерви ` Shocked!Отделно няколко сестри пред кабинета се раэкрещяха ,ще цитирам една от тях - `Я тва дете да млъкне,да не вляэа аэ да му эатворя устата ` Shocked Shocked Shocked!Отделно ,че нищо не направи доктора,освен че лепна една лепенка ,която се отлепи още преди да иэлеэам от болницата...И все пак се эамислих какво е това отношение??Нормално ли е да търпим такова отношение,като дори срещу него не получаваме и качествени услуги...!А и эа конкретната ситуация-та това е 3-годишно дете,какво очакват  Naughty ?ПРросто останах втрещена от животинското им поведение.Имаше още доста груби ,да не каэвам по-силни думи прояви,но няма да иэпадам в подробности ....
Та просто исках да споделя това с вас и да иэкажа въэмощението си.  ooooh!
Виж целия пост
# 1
На място изказа ли възмущението си?
Виж целия пост
# 2
В каква посока очакваш да се развие темата ти?

П.П. заглавието е страхотно
Виж целия пост
# 3
Ако им беше дала левова благодарност /но минимум 30/ щеше да не ги нерви вече. За съжаление те само за това мислят. Жалко, много жалко....
Виж целия пост
# 4
Аз с голямото дете на такива сценки съм се нагледала, мисля си сега какво ще кажат от закрила на детето, дали ще вземат някакво отношение или ще я караме така и в бъдеще. Доктори и сестри да ни хокат, а ние да не смеем да им противоречим. Дъщеричката ми е на 1,9 год, аз с големия съм в болница, малката я гледа майка ми, налага им се да хванат такси (малката се е возила единствено в нашата и в колата на майка ми), качват се и понеже е непознато, малката започва да реве и така през целия път, когато слизали шофьора казал: " Това, ако беше мое дете досега да съм му отрязал главата." Този господин има късмет, че не съм била там или пък съпруга ми, не знам чия глава щеше да хвърчи.
Виж целия пост
# 5
На място изказа ли възмущението си?
Иэкаэах,но эа съжаление не раэполагах с време-детето не спираше да плаче....
А в каква посока искам да се раэвие темата не энам.Просто исках да го споделя с вас,эащото съм потресена.А эаглавието не е много хубаво,но съм иэнервена и эатова.... Twisted Evil
Виж целия пост
# 6
Съчувствам ти за случилото се! Не е нормално да се случва това, но цялата система на държавните болници е прогнила. Не знам как бих реагирала аз в подобен случай Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
Такива са много от лекарите в България. Close Ако бях на твое място изобщо нямаше да се занимавам и да се натоварвам излишно.Пък и дали би се променило нещо?
п.п.на твое място бих си променила заглавието на темата Wink
Виж целия пост
# 8
Жегата не прощава никому.
Виж целия пост
# 9
Жегата не прощава никому.
Те това оправдание вече като го видя-и падам от коня.
А на зима студът ли няма да ни прощава?Пък преди това-листопадът? Laughing
По темата-от личен опит знам, че лекарите по си затварят устата, ако:1. Видят срещу себе си по, как да кажа, възрастен човек; 2. С тебе има и мъж-особено ако е от калибъра на моя.
На мене досега не ми се е случвало лекари да ме нагрубят, особено ако иде реч за детето. Включая веднъж вдигнах нощните в Пирогов в 3 часа, а то се оказа, че другаде трябва да го водя....бяха много любезни въпреки всичко и ми предложиха, ако желая, да бъде прегледано от хирург....не се наложи.
Виж целия пост
# 10
Такива са много от лекарите в България. Close Ако бях на твое място изобщо нямаше да се занимавам и да се натоварвам излишно.Пък и дали би се променило нещо?
п.п.на твое място бих си променила заглавието на темата Wink

E  няма и да се промени, защото повечето мислят като тебе!
А заглавието си е супер. Аз бих написала Шибаните  доФтори.
Виж целия пост
# 11
А всъщност лекари или търговци?
Виж целия пост
# 12
п.п.на твое място бих си променила заглавието на темата Wink
Нищо му няма на эаглавието!
Виж целия пост
# 13
Да, и аз мисля, че на заглавието му няма нищо
Виж целия пост
# 14
Браво ей такива "медици" рипна целия ни народ да спасява. Горкото детенце оправи ли, се?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия