Как да си забавя цикъла?

  • 4 060
  • 6
Това ми е въпроса. Ще дам и малко инфо - пия противозачатъчни (Регулон) обаче точно за морето трябва да ми дойде. Знае ли някой как да забавя нещата. Чула съм, че ако след края на едната опаковка се започне следващата става. Но мен ме интересува ако направя пауза не 7 а да речем 9 дни между двете опаковки дали ще се забави цикъла с 2 дни, тъй като точно последните 2 дни от почивката трябва да ми дойде, пък не ми се иска. Ще се радвам ако някой знае да сподели. благодаря предварително.
Виж целия пост
# 1
да, ако веднага започнеш следващата опаковка, няма да имаш цикъл - може да си позволиш обаче няколко такива забавяния в годината! но е възможно леко кървене по средата на този голям период без цикъл!

имаше и някакви хапчета за тази цел, но съм им забравила името - личната ти лекарка може да ти ги каже! но не знам дали се комбинират с анти бебе хапчетата!

става и с витамин С в големи дози, но при положение, че вземаш противозачатъчни, не знам дали ще помогне  newsm78

късмет  Peace
Виж целия пост
# 2
.... Но мен ме интересува ако направя пауза не 7 а да речем 9 дни между двете опаковки дали ще се забави цикъла с 2 дни, ....

Едва ли. Вариантът ти е да започнеш втората доза без почивка, т.е .няма да ти дойде този месец. Или да караш два дни с тампони, не е голяма трагедия.
Виж целия пост
# 3
Моят съвет е да не си забавяш цикъла.. Вземи си едни тампони. На плажа има тоалетни и съблекални. Ще се сменяш там. За плуването няма да имаш проблем.
Виж целия пост
# 4
Здравейте,от скоро съм тук и имам опит .Вземи си Примулут нор докато го пиеш нямаш цикъл после спираш и ти идва .
Виж целия пост
# 5
Здравейте,от скоро съм тук и имам опит .Вземи си Примулут нор докато го пиеш нямаш цикъл после спираш и ти идва .

НЕ, не си взимай Примулут нор без консултация с АГ! Не съм убедена, че може да се съчетава д Регулон-а!
Виж целия пост
# 6
Благодаря ви за отговорите. Май ще се откажа от забавянето на цикъла и ще карам 2 дни с тампони. Така ще е по добре отколкото да си разстройвам организма излишно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия