Ох момичета, незнам какво да направя

  • 8 924
  • 85
Значи аз много се ядосах,за някой ще е смешно да се ядосвам за това ,за други ще е нормално.
От 2 месеца съм бременна и моя мил мъж след като премина през няколко фази на вълнение,от неверие до хвалене,се започна една друга вълна която ме влудява и ми се иска да разбера дали и вие бихте се ядосали или просто хормоните ми са в повечеко. Вълната сега е ,че много му се иска нещо чуждо  и че аз съм започнала да напълнявам,почнаха се кусори да ми се търсят,каква е тая дупчица или издутинка .Вчера се мерих,на килограми не съм мръднала ,но корема ми се издува много.И това ми се повтаря всекидневно.Той не можел да живее с дебела жена и ако след като родя ,не съм отслабнела да не съм се сърдила,но той нямало да иска да прави секс с мен .След вчерашната забележка,че съм станала"свинчура" вече ми дойде в повече и му казах ,че ще направя аборт и се разделяме.Той ме гледа като полезно ископаемо и ми казва че си вкарвам филми. Че аз нещо си измислям и че той се бил шегувал  Хайде вие сте.Така и така ми е достатъчно обидно,нека ви чуя вас по въпроса.А да изясна ,че не съм дебела. тежа 60 кг и съм висока 168 см ,не съм качила въобще и ми е много обидно сържанието му,кара ме да се съмнявам дали не правя грешка да му раждам дете и дали той трябва да е бащата.заедно сме от 6 години и по принцип се разбираме ,но от 2 месеца насам направо незнам какво се случва.И сега съм на кръстопът.Много исках дете ,трябваше ми време да го убедя и накрая го направихме ,но той сега нещо му стана и постояно прави нямкви намеци и ми намира кусори
Виж целия пост
# 1
Тоя не е много редовен или не е достатъчно интелигентен и чувствителен.И мен би ядосал,а той като пусне бирен корем ,тогава какво правиш??Позволено ли ще е да му изневеряваш и да не се сърди?  Twisted Evil А като остарее ,побелее и оплешивее???Спирам,че се ядосах..Поговорете си сериозно двамата,защото една връзка не се крепи само на външен вид,може да напълнееш и без да си бременна,а поради здравословни причини--Какви са тия глупости дето ги приказва от сега,той не е застрахован също от промени във външния вид.
Виж целия пост
# 2
Щом детето е направено по взаимно съгласие,
а и отдавна сте заедно- оставам с впетчатлението,
че може би в следствие на омешването на хоромоните ти
си станала свръхчуствителна, което е нормално, де.
Може би наистина се майтапи,
може би наистина не разбираш правилно
в момента чувството му за хумор...
...поговорете!
Виж целия пост
# 3
ами и аз си го помислих да не преигравам,ама ако се е базикал,що го повтори 20 пъти за 2 месеца.В смисъл човек като се базика, го казва 1-2 пъти а не 20 в продължние на 2 месеца.Нещо определено му стана. на всичкото отгоре си мисли че като родя и съм му сигурна вече  Confused щото ми вика ,че след 9 месеца можел да ходи по чужди жени (това го каза на майтап) но все пак впредвид постояното му заглеждане по чужди жени и намеци,ме карат да си мисля че не е много на майтап това. Незнам ,той твърди че аз преигравам
Виж целия пост
# 4
Не знам кво да ти кажа-
ти носиш детето му и това е факт!
А той вероятно си е бил такъв
и преди да забременееш, нали??? Thinking
Поговорете, стискам ти палци наистина да
се окаже непремереното му чувство за хумор... Hug
Виж целия пост
# 5
Много грозна е тази картинка ,която я обрисуваш Twisted Evil.Наистина и твоите хормони бушуват ама даже и да се шегува ,просто е невероятно че го прави с такива неща #2gunfire.Според мен през бременността жената разцъфтява ,а не става урунгел Twisted Evil,сега е времето от най много внимание от негова страна,добри думи и грижи.Много ме доядя, какви мъже има #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire.Вземи да поговориш на сериозно с него и му разясни как се чувстваш при подобни негови изблици на шеги.
Виж целия пост
# 6
Този човек за мен не е много редовен.
Аз лично не бих го изтърпяла.
Седни и си поговори с него и се изяснете, не може да прави такива забележки, които са меко казано идиотски.
Виж целия пост
# 7
Какво им стана на тия мъже?!!! Не мисля, че мъже като този заслужават да им се раждат деца, след като не могат да го оценят. Ми като са толкова съвършени и умни, да измислят някакъв начин бременноста да протича без видими промени по женското тяло, след като това толкова ги дразни. А, между другото, той самият каква визия има? Да не би да е Мистър Вселена?
Виж целия пост
# 8
ма тоя нормален ли е? разиграй му някоя истерия, за да види бушуващите хормони на една бременна. той да не е идеален? бахти.
Виж целия пост
# 9
Аз определено не бих го изтърпяла твоя мъж. Щом още от сега си позволява да коментира външния ти вид, представи си какво ще е в 9ти месец. Той какво очаква  Shocked Има жени, който качват по 15-20кг когато са бременни (слава богу аз не съм от тях), ако и с теб стане така, какво? Той май не е пораснал достатъчно за да има дете. Това е моето мнението. Ти ще си живееш с него и ще си гледаш детето, ти трябва да прецениш.
Но поведението му определено не е нормално!  Peace
Виж целия пост
# 10
Повредата май е в неговия телевизор, защото твоя ще се ремонтира, ама при него нещо не е както трябва!!!
Виж целия пост
# 11
Ау, как се издразних, на мъжете никой не им държи сметка, ако ще и 150 кила да станат, а жената надхвърли ли 40, нищо добро не я чака. После ще ми говорят за равнопоставеност на половете...
Виж целия пост
# 12
Зависи с какъв тон го казва, ти си познаваш човека... може просто да се бъзика.
Виж целия пост
# 13
Като чета всички явно мислят като мен..Притесних се да не само аз да се дразня от такова поведение... Grinning Аз ако съм ще го навра в .........      /няма да пиша къде ,че да не ме баннат  Mr. Green/ и ще му обесня как се чувствам ,а как би се чувствал той на мое място?!
teddy_ -има жени ,които качат и по 40 кг и какво?!!
Виж целия пост
# 14
Ох, чак аз му се ядосах на твоя мъж! #2gunfire Ами отговорай му в неговия тон, че няма да си вечно бременна, детето няма да е все малко, но пък на хубав мъж и рога му отиват!  hahaha Мисля , че си заслужава да му го казваш по 20 пъти!
А на теб , мила, ти пожелавам лека бременност и гледай да я караш по-спокойно /колкото можеш/ , защото всичко се отразява на бебчо!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия