Използвате ли полуфабрикати?

  • 4 136
  • 70
Провокирана от темата ви за това, кой какво ще готви "днес" искам да попитам дали използвате полуфабрикати във всекидневното готвене вкъщи. Виждам, че готвите ежедневно разнообразни ястия и се зачудих, как ви стига времето, ако не ползвате полуфабрикати?! newsm78 Принципно аз не харесвам много полуфабрикатите, но ми се налага да ги използвам, когато нямам време да отделя за готвене.
Виж целия пост
# 1
тук не Naughty, но когато съм в чужбинско, се изхранвам почти само с тях  Blush
Виж целия пост
# 2
Когато нямам време ползвам, но по принцип ако имам възможност предпочитам сама да сготвя.
Виж целия пост
# 3
понякога да, просто не ми стига времето за друго, но избягвам .....
Виж целия пост
# 4
Използвам, спестявам време.   33uu
Виж целия пост
# 5
През зимните месеци доста често ми се случва. Много е лесно, а и спестява доста време.
Виж целия пост
# 6
използвам. Готвенето ми се състои от 50:50 полуфабрикати срещу домашно сготвена храна
Виж целия пост
# 7
Koгато живеех сама, карах много на полуфабрикати. Сега все по-малко: когато нямаме време.
Виж целия пост
# 8
За съжаление да.Гледам да ги избягвам ,но не винаги успявам. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 9
Вече не, дори готови бульони не употребявам вече. Според мен са оправдани да ги използват само работещите жени Wink.
Виж целия пост
# 10
Da, понякога.
Виж целия пост
# 11
Благодаря момичета за искрените отговори... Малко се успокоих, т.е. като "работеща жена" имам право да използвам полуфабрикати Laughing Wink
След като си признахме, че използваме полуфабрикати, може ли офф темата да кажем кои са "хубави" полуфабрикати и от кои не сте доволни.
Виж целия пост
# 12
Аз съм неработеща и се срамувам в ъгъла.
Виж целия пост
# 13
Почти не ползвам, в много редки случаи  Wink
Виж целия пост
# 14
В момента не,защото не работя и имам достатъчно време за готвене.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия