Възпалено дупе

  • 2 886
  • 37
МОя бебо от два дни има разстройство и от него му се възпали дупето. Педито ни каза да го мажа с Дактакорт или Имазол и да пие Гентамицин(но той е за растроиството), което почти изчезна , но все още при всяко акане се възпалява и започва да пищи. Знаете ли нещо друго за мазане при по-тежки случаи.  Praynig
Виж целия пост
# 1
Пиоктанин.Най-добре действаше при Боян.
Виж целия пост
# 2
След близо едномесечен кошмар при подобен случай, една случайна позната ми даде пенатен крем и след второто намазване подсеченото изчезна като с вълшебна пръчка. Само че, доколкото чух, май вече от няколко години този крем не се внася в България.
Виж целия пост
# 3
За подсичане ползвам Универтан и много помага
Виж целия пост
# 4
След близо едномесечен кошмар при подобен случай, една случайна позната ми даде пенатен крем и след второто намазване подсеченото изчезна като с вълшебна пръчка. Само че, доколкото чух, май вече от няколко години този крем не се внася в България.
Напротив наскоро си купих даже някаде гледах реклама на цялата им серия. Мисля в бебешко списание  Grinning
Виж целия пост
# 5
Аз ползвам пиоктанин като редувам с Бочко или някакъв друг мазничък крем.Оправя се за 1-2 дни
Виж целия пост
# 6
Имазола ще оправи нещата,той е точно за тази цел.Веднъж сме се зачервявяли и точно с това се оправихме.
Виж целия пост
# 7
На времето имаше един така наречен "благ мехлем"(или по народно-дупен крем). Приготвяше се в Дом майка и дете. Сега го приготвят в някои аптеки. Това е чудотворен мехлем. Ползвам го за бебока, за мен-хемороиди, понякога тати се подсича...страхотен е!
Виж целия пост
# 8
След близо едномесечен кошмар при подобен случай, една случайна позната ми даде пенатен крем и след второто намазване подсеченото изчезна като с вълшебна пръчка. Само че, доколкото чух, май вече от няколко години този крем не се внася в България.
Напротив наскоро си купих даже някаде гледах реклама на цялата им серия. Мисля в бебешко списание  Grinning
О, чудесно, ако е така! Още днес ще питам по аптеките! В момента ползваме универтан при нужда, и той не е лош, но е направо несравним с пенатения.
Виж целия пост
# 9
Все Бочко съм ползвала. Grinning
Виж целия пост
# 10
Бейби-тан  Peace
Виж целия пост
# 11
МОя бебо от два дни има разстройство и от него му се възпали дупето. Педито ни каза да го мажа с Дактакорт или Имазол и да пие Гентамицин(но той е за растроиството), което почти изчезна , но все още при всяко акане се възпалява и започва да пищи. Знаете ли нещо друго за мазане при по-тежки случаи.  Praynig

И аз мазах с Имазол по препоръка на педиатъра-имаше доста пъпчици и беше зачервено дупето, за една седмица мина всичко, но на всяка смяна на папмерса миех дупето с вода, а не го забърсвах с кърпички.
Виж целия пост
# 12
Аз ползвам един, който се прави в една аптека. Води се крем при подсичане. Не знам къде живееш,  но поразпитай в аптеките, където правят лекарства. Мисля, че е подобен на Пенатен. Действа наистина много добре и бързо.
Виж целия пост
# 13
Използвала съм / а и сега понякога / Павлодерм.
Виж целия пост
# 14
След близо едномесечен кошмар при подобен случай, една случайна позната ми даде пенатен крем и след второто намазване подсеченото изчезна като с вълшебна пръчка. Само че, доколкото чух, май вече от няколко години този крем не се внася в България.

Аз съм виждала такъв крем съвсем скоро, в деткс борна Вис Виталис в Пловдив. Сигурно има и другаде
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия