Медикус Алфа - Пловдив

  • 21 482
  • 14
Моля който е посещавал тази клиника да разкаже малко повече за АГ прегледите. Как протичат - в кабинета при д-ра има ли сестра? Как им е оборудването? Как им е обслужването.

Много ще съм благодарна за всяко мнение.
Не прочетох много хубави неща за там и ще съм много доволна, ако получа и хубави отзиви.

Благодаря предварително   bouquet
Виж целия пост
# 1
Ами доколкото zнам др. Даскалов работи вече там. Но предполагам, че не е единствен. Ще следя темата.
Виж целия пост
# 2
Доколкото знам ехографите им не са последна дума на техниката. Да не останеш разочарована...
Виж целия пост
# 3
УЗИ е 2Д,мед.сестра идва само,за да премери кръвното,но по -важно е професионализма на гинеколога
Виж целия пост
# 4
Наистина е важен професионализма на д-ра, но и апаратурата е от същерствено значение.

А д-р Даскалова и тя ли е там вече или не?
Виж целия пост
# 5
За д-р Даскалова не знам,но около 4септември д-р Даскалов започва да преглежда вече на 4Д
Виж целия пост
# 6
А иначе някой ще сподели ли информация за самата клиника? В смисъл в Торакс обстановката беше на много високо ниво, така ли е и тук?
Имат ли и лаборатория?
Виж целия пост
# 7
Лично на мен клиниката не ми допада(това е само мое усещане),голяма,с объркани коридори,като в лабиринт,персоналът е някак сконфузен,цените са по-високи от Торакс,налага ми се да си изисквам касовата бележка.Има лаборатория,но аз лично не съм я ползвала за сега.
Ако някой знае цените на лаборат.изсл.нека сподели!
Ходя там единствено заради д-р Даскалов.
Виж целия пост
# 8
В Медикус Алфа вече има
Виж целия пост
# 9
бях на преглед в медикус алфа при д-р Даскалов.Наистина е скъпичко ,има 4Д ,но много ми хареса вниманието на д-р Даскалов и компетентността му .След месец два смятам да ходя и за фоликулометрия .Не знам какви са цените и някой ако е ходил нека пише .
Виж целия пост
# 10
25 лева е ехографията.
Виж целия пост
# 11
Колко пъти на месец се прави фоликулометрия и каква е цената  в Медикус алфа
Виж целия пост
# 12
Цената е 55 лева на посещение-визита +ехо.Това ми казаха от регистратурата.А броят на посещенията е индивидуален-4,5.Няма пакетна цена.
Пакетна цена има за инсеминацията-400 лева
Виж целия пост
# 13
Благодаря за информацията!

А на 4Д видеозона дават ли някакъв запис и колко струва?
Виж целия пост
# 14
zdraveite! iskam da pitam nqkoi prawil li e laparo tam i kolko struwa
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия