Расти

  • 28 915
  • 84
Това е най-новата ми идея! Laughing Косата ми е бая дълга и много ми се иска да си направя.Търсих доста- и по фризьорските салони и в нета, но нищо не намерих  Sad
Някой има ли идея къде правят расти, колко време "траят", после трябва ли да се пострижа нула номер, как точно ги правят и разни такива неща?

Ако не намеря инфо мъжа ми ще е най щастлив.Каза ми, че ако си направя така косата ще ме  #2gunfire  Grinning
Виж целия пост
# 1
Ами аз знам, че истинските расти се правят с восък, две дружки на щерка ми имат. Едната обаче миналата седмица си обръсна главата, защото й писнало от растите, а друг начин няма да ги махнеш.
Защо не пробваш да те сплетат на ситни плитки. Ефектът е подобен, а и изглежда малко по-...как да кажа, ...-чистоплътно Laughing
А и мъжът ти няма да страда, защото е обратим процес.
Виж целия пост
# 2
Расти не съм правила, но са ме плели. Само че не на обикновена плитка, каквато се сещаш. Плете не една кенийка - основата на всяка плитка беше правоъгълна (почти квадратна), а самата плитка беше така заплетена, че не беше плоска (както иначе става), а кръгла.
Носих ги няколко седмици, после се разплетох (бавно и мъчително, ама няма как) - как пък не съм си обръснала главата!
Косата се мие по-трудно, докато е сплетена така, трябва много нежно на скалпа с върховете на пръстите, за да не се разрошат плитките, а самите плитки - с пръсти и шампоанена пяна...
Като ги разплетох, ми падна сума ти коса...една част се е скъсала при плетенето (боли, да знаеш, ама трай, бабо, за хубост), а друга е паднала за тези седмици, ама нали е била заплетена...
Виж целия пост
# 3
дааааааааааааа КАЗВАМ ВСИЧКО АЗ ЩЕ СЕ ПРАВЯ ДРУГИЯ МЕСЕЦ #Milti  #Milti  #Milti


iva78 в София ли си?
Виж целия пост
# 4
После обаче за да ги махнеш трябва да се обръснеш. Това е гадното.
Виж целия пост
# 5
Цитат на: boo
Като ги разплетох, ми падна сума ти коса...една част се е скъсала при плетенето (боли, да знаеш, ама трай, бабо, за хубост), а друга е паднала за тези седмици, ама нали е била заплетена...


Освен всичко косъмът се и задушава така и зтова пада толкова много коса.
Виж целия пост
# 6
Цитат на: _kalina_k
Ами аз знам, че истинските расти се правят с восък, две дружки на щерка ми имат. Едната обаче миналата седмица си обръсна главата, защото й писнало от растите, а друг начин няма да ги махнеш.
Защо не пробваш да те сплетат на ситни плитки. Ефектът е подобен, а и изглежда малко по-...как да кажа, ...-чистоплътно Laughing
А и мъжът ти няма да страда, защото е обратим процес.


Абе и плитките ги мислех, ама растите ми изглеждат супер готино /въпреки, че са като спластена коса/.Но ако наистина трябва да се обръсна после май ще мина на варианта с плитки /не че не съм била късо подстригана, ама чак пък гола тиква....../
Виж целия пост
# 7
Цитат на: boo
Расти не съм правила, но са ме плели. Само че не на обикновена плитка, каквато се сещаш. Плете не една кенийка - основата на всяка плитка беше правоъгълна (почти квадратна), а самата плитка беше така заплетена, че не беше плоска (както иначе става), а кръгла.
Носих ги няколко седмици, после се разплетох (бавно и мъчително, ама няма как) - как пък не съм си обръснала главата!
Косата се мие по-трудно, докато е сплетена така, трябва много нежно на скалпа с върховете на пръстите, за да не се разрошат плитките, а самите плитки - с пръсти и шампоанена пяна...
Като ги разплетох, ми падна сума ти коса...една част се е скъсала при плетенето (боли, да знаеш, ама трай, бабо, за хубост), а друга е паднала за тези седмици, ама нали е била заплетена...


А тази жена само на познати ли плете?Защото ако не ме огреят растите може и към плитките да се насоча.И колко пари ти взе?А колко време ги носи?
Виж целия пост
# 8
Цитат на: iva78
Цитат на: _kalina_k
Ами аз знам, че истинските расти се правят с восък, две дружки на щерка ми имат. Едната обаче миналата седмица си обръсна главата, защото й писнало от растите, а друг начин няма да ги махнеш.
Защо не пробваш да те сплетат на ситни плитки. Ефектът е подобен, а и изглежда малко по-...как да кажа, ...-чистоплътно Laughing
А и мъжът ти няма да страда, защото е обратим процес.


Абе и плитките ги мислех, ама растите ми изглеждат супер готино /въпреки, че са като спластена коса/.Но ако наистина трябва да се обръсна после май ще мина на варианта с плитки /не че не съм била късо подстригана, ама чак пък гола тиква....../


И мен чат-пат ме навестява идеята zа расти, ама само като си помисля, че като ми омръzнат ще трябва да се лиша от дългата си коса....и ми минава мерака... Grinning
Виж целия пост
# 9
Iva78, това беше преди години, в Москва и то... Няма как да стане Simple Smile Пари не ми взе, на приятелски начала ме заплете. Носих ги към 3 седмици.
Виж целия пост
# 10
Покажете ми какво представляват тези расти плзnewsm78  newsm78  newsm78
Виж целия пост
# 11
Цитат на: Roshalche
Покажете ми какво представляват тези расти плзnewsm78  newsm78  newsm78


http://individualbraids.gq.nu/fubu_silky.jpg
Виж целия пост
# 12
Цитат на: _kalina_k
Цитат на: Roshalche
Покажете ми какво представляват тези расти плзnewsm78  newsm78  newsm78


http://individualbraids.gq.nu/fubu_silky.jpg


Тая па снимка тотално ме откаzа от растите  Crazy
Виж целия пост
# 13
Цитат на: _kalina_k
Цитат на: Roshalche
Покажете ми какво представляват тези расти плзnewsm78  newsm78  newsm78


http://individualbraids.gq.nu/fubu_silky.jpg


Майчицееееееееее  smile3553
Таквоз нещо съм виждала, ама от къде де знам, че му викат расти #Silly Е днес поне научих нещо   Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Аууу, ама това е голяма гадост Sick
Аз си мислех, че е някакво ново удължаване на коса......
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия