Препоръчайте ми кростренажор

  • 5 360
  • 30
Решили сме да си купим, но нямаме представа каква марка и т.н. Ако може да ми препоръчате някои, от които сте доволни, бюджета е до към 500 лв....
Виж целия пост
# 1
Само и единствено Кетлер  Peace

Модел Версо 100, може и Версо 200 (но е по висок и за по тежки хора, иначе друга разлика между единия и другия няма), има и др. видове...

Съвет - погледни каталозите на МЕТРО масово в момента от там е най-изгодно да се вземе  Peace И да споделиш после на какво си се спряла все пак  Hug
Виж целия пост
# 2
В момента в Метро гледам че има някакъв Кетлер Giro 500, 526 лв. ще изчакам да излезе и новия каталог да видя там какво ще има...
Виж целия пост
# 3
Всичко е до късмет,но Кетлер Peace
Виж целия пост
# 4
В момента в Метро гледам че има някакъв Кетлер Giro 500, 526 лв. ще изчакам да излезе и новия каталог да видя там какво ще има...
Това е аналога на стария Версо100/аз го имам и е много добър/.Сега го има само в тази-Giro-модификацич Peace
Ако изчакаш когато са в "акция" ще е под 500 лв-аз чаках 4 месеца,но спестих 120лв. Thinking
Виж целия пост
# 5
В момента в Метро гледам че има някакъв Кетлер Giro 500, 526 лв. ще изчакам да излезе и новия каталог да видя там какво ще има...
Това е аналога на стария Версо100/аз го имам и е много добър/.Сега го има само в тази-Giro-модификацич Peace
Ако изчакаш когато са в "акция" ще е под 500 лв-аз чаках 4 месеца,но спестих 120лв. Thinking

В текущия каталог е толкова, не знам какво означава да е в "акция"...
Виж целия пост
# 6
Ами тогава това е цената му в "акция".Навремето Версо 100 беше под 500. Peace
Можеш да провериш и в Спортдепо.Там мисля че предлагат същите Кетлери-тези на цени 500-600 са правени в Китай,но пак са сполучливи."Кетлер" които идват от Германия дори в промоция почват от 900лв. Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 7
Aquawoman купи ли кростренажор ? Какъв и доволна ли си ?
Аз иначе също съм за Кетлер  Laughing
Виж целия пост
# 8
Още не съм, очаквам финансиране... явно и аз ще взема Кетлер има доста добри отзиви  Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Като вземеш да се похвалиш  Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 10
Да се похваля вече се сдобих с кростренажор и в момента мъжа ми го сглобява, спрях се на Кетлер модела е Giro 500  Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Да се похваля вече се сдобих с кростренажор и в момента мъжа ми го сглобява, спрях се на Кетлер модела е Giro 500  Simple Smile
Би ли споделила на каква цена го взе и от къде?

Аз съм се загледала по този, който рекламират по телевизията - Орбитрек Елит или пЛатинум (много не мога да разбера каква е разликата)  newsm78
Виж целия пост
# 12
Да се похваля вече се сдобих с кростренажор и в момента мъжа ми го сглобява, спрях се на Кетлер модела е Giro 500  Simple Smile

Честито  Peace

Защо го сглобява мъжът ти? Така си губиш правото на сервизен ремонт докато кроса ти е в гаранция, трябва човек от фирмата да ти го сглоби, а не мъжът ти, иначе лошо...  newsm78 Защо така си направила?

Да се похваля вече се сдобих с кростренажор и в момента мъжа ми го сглобява, спрях се на Кетлер модела е Giro 500  Simple Smile
Би ли споделила на каква цена го взе и от къде?

Аз съм се загледала по този, който рекламират по телевизията - Орбитрек Елит или пЛатинум (много не мога да разбера каква е разликата)  newsm78

Има разлика, Орбитрека е малко като ''тенекиено перце'' поне за мене е точно това, най-добрите и що годе достъпните по джоба ни са си Кетлер  Peace
Виж целия пост
# 13
Да се похваля вече се сдобих с кростренажор и в момента мъжа ми го сглобява, спрях се на Кетлер модела е Giro 500  Simple Smile

Честито  Peace

Защо го сглобява мъжът ти? Така си губиш правото на сервизен ремонт докато кроса ти е в гаранция, трябва човек от фирмата да ти го сглоби, а не мъжът ти, иначе лошо...  newsm78 Защо така си направила?

Да се похваля вече се сдобих с кростренажор и в момента мъжа ми го сглобява, спрях се на Кетлер модела е Giro 500  Simple Smile
Би ли споделила на каква цена го взе и от къде?

Аз съм се загледала по този, който рекламират по телевизията - Орбитрек Елит или пЛатинум (много не мога да разбера каква е разликата)  newsm78

Има разлика, Орбитрека е малко като ''тенекиено перце'' поне за мене е точно това, най-добрите и що годе достъпните по джоба ни са си Кетлер  Peace

Нямах никаква представа за това, нищо не ми казаха като го купувах... Взех го от Метро беше на промоция 538 лв.
Виж целия пост
# 14
Сега си погледах гаранционната карта, има отметка на препоръчителен монтаж и пише че ако е със задължителен монтаж тогава да се обърна към оторизиран монтажен център...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия