микровълнова фурна с абсорбатор

  • 6 855
  • 19
Здравейте,някой имал ли е такова нещо
и какво ви е мнението
Виж целия пост
# 1
Сайтът иска регистрация.
Виж целия пост
# 2
http://www.pazaruvaj.com/mikrovylnovi-furni-c3179/whirlpool-avm-955-p440430.html
а това вижда ли се?
Виж целия пост
# 3
Ами за пръв път чувам за такова нещо. Незнам каква е идеята на абсорбатора. Не вярвам да обира миризмите на готвено от фурна/котлон  newsm78
Виж целия пост
# 4
Родителите ми имат такова чудо. Дърпа си като обикновен аспиратор. Удобно, че микровелето е на високо. Като цяло много ми хареса.
Виж целия пост
# 5
нЕква страхотна глупотевина ми се види...  Thinking
... та за какво й бил аспиратора на МВ-то?  newsm78
Виж целия пост
# 6
Не бе Шани, не му трябва аспиратор на МВ-то. Съчетани са двата уреда в един, за пестене на място може би Wink
Само дето не знам как се вади гореща чиния със манджа от толкова високо. Все си представям как я изсипвам върху себе си.
Виж целия пост
# 7


Комбинация – микровълнова фурна с абсорбатор. Вместимост 20 литра. Минутен таймер. Кварцов грил. Абсорбатор с капацитет 360 м³/час. Два мотора.
Технически спецификации :
Микровълнова фурна :
Вместимост : 20 литра.
Електронен контрол
Двойно емисионна система (D.E.S.)
Странично отваряща се врата
Кварцов грил
Функция “Бързо размразяване” (Jet Defrost)
 Автоматична теглилка при функция “Препичане”
Бърз старт
Заключване – за защита на деца
7 нива на мощност
90 минутен таймер
Часовник – 24 часа
Мощност на микровълните : 1000W
Мощност на грила : 900W

 Абсорбатор :
 Капацитет :360 м³/час
Два мотора
 Една лампа
Алуминиев филтър
Филтър с активен въглен
Три скорости
Капацитет според скоростта : 200/310/360 м³/час
Минимално разстояние над електрически плот – 43 см. , над газов – 50 см.
Цвят : Инокс
Размери (В х Ш х Д) : 540 х 598 х 340 мм.
Виж целия пост
# 8
mentolka, добре де... Ето, че и ти не си разбрала, как точно се ползва това "чудо".  Shocked

Но след новата картинка на ilenkata съм още по-твърдо п/в тази голяма глупост.
Ако ти изгори едното, оставаш и без 2-те. Магнетрона ако изгори, се плаща към 100-ина лв. за подмяната му. Аспиратори рядко правим, и само при нас на място...
Само едното се чупи и си разглобяваш цялата кухня, за да измъкнеш великото чудо за ремонт.
Виж целия пост
# 9
на мен ни ми достига място в кухнята и се опитвам да измисля някакви комбинации...
Виж целия пост
# 10
Не съм фен на продуктите 2 в 1 (дано не прозвочи предобедено), и подкрепям напълно
Цитат
Само едното се чупи и си разглобяваш цялата кухня, за да измъкнеш великото чудо за ремонт.
 
 
Виж целия пост
# 11
на мен ни ми достига място в кухнята и се опитвам да измисля някакви комбинации...


Ами незнам какво ще спестиш в случая. Отделно, че за да работи най-ефективно аспиратора се слага на определена височина над котлоните (мисля 70 см беше, но може и да се лъжа). Така с МВ или аспиратора ще дойде още 40-50 см нагоре, или МВ трябва да ти е на педя над печката, а и аспираторът е отпред, т.е. всичката мазна влага ще се лепва на МВто.  newsm78 Невиждам логика в това чудо. Най-малкото пък за местене на място.
Виж целия пост
# 12
ами на плота няма да има място за микровълновата,а на горният ред ще има място за едно от двете...
става дума за наистина малка кухня,та затова обмислям всякакви варианти
Виж целия пост
# 13
Странно животно е това наистина. Нещо като телевизор вграден на вратата на хладилник, само дето това на картинката е доста по-непрактично.
ilenkata, какво ще кажеш за варианта МВ да е под плота? Виждала съм така направено на снимка и изглеждаше добре. Обмислях този вариант за моята кухня, която също е малка, но щях да остана съвсем без долни шкафове.
Виж целия пост
# 14
ами и там няма да има място  Sad
Там ще бъде фурната,съдомиялната и малко шкафче...
ще умувам нещо
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия