За кафето и съня да питам

  • 2 641
  • 9
 Като пия кафе ми се приспива, понякога толкова силно, че направо се тръшкам и заспивам.  Наскоро чух някъде, че на който му действа по този начин трябва да се откаже от него завинаги. Обаче не бе обяснено защо. Някой знае ли?
Виж целия пост
# 1
Преуморена си (според мен) и ти се приспива от топло, храна. Кафето ще ти подейства обаче след като станеш от сън.
Кафе след 1.30 след обяд не се препоръчва да се пие - за спокоен сън.
Виж целия пост
# 2
Като пия кафе ми се приспива, понякога толкова силно, че направо се тръшкам и заспивам.  Наскоро чух някъде, че на който му действа по този начин трябва да се откаже от него завинаги. Обаче не бе обяснено защо. Някой знае ли?
   мъжа ми е така,направо му се чудя Shocked
Виж целия пост
# 3
И на мен ми действаш по този начин в 11 клас, затова го спрях за няколко години. Сега отново ме ободрява. Не съм наясно с причината.
Виж целия пост
# 4
На мен не ми се доспива,но пък не забелязвам да ми действа ободряващо. Все едно пия топъл шоколад.  Но,ако не изпия едно кафе на ден ме боли глава  ooooh!
Виж целия пост
# 5
На мен не ми се доспива,но пък не забелязвам да ми действа ободряващо.
Peace
Виж целия пост
# 6
На мен не ми се доспива,но пък не забелязвам да ми действа ободряващо. Все едно пия топъл шоколад.  Но,ако не изпия едно кафе на ден ме боли глава  ooooh!
и при мен е така! единствено заради това го пия, иначе без него умирам от главоболие!!!
иначе не ми действа по никакъв друг начин!
Виж целия пост
# 7
До скоро пиех кафе само до 10ч. преди обяд. Пия ли по късно, не можех да спя до късно през нощта  newsm78. Сега мога да пия по 2 кафета, второто да е след обяд и си спя идеално.
Не знам защо така, но чак пък да действа приспивно  newsm78.
Виж целия пост
# 8
И аз съм чувала за подобни случай. На мен лично си ми действа.
Виж целия пост
# 9
МОга да пия кафе и да легна да спя, не ми пречи. Нямам намерение да го отказвам Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия