Подсечено дупе

  • 1 391
  • 22
Здравейте мами,
Както вече се досещате, в тази жега на бебо му се подсече дупето  Sick
Първо се зачерви едната бузка, а на следващата смяна на памперса и другата. Досега съм използвала крема на Мустела и съм нямала проблеми. Чудя се дали е по-добре да слагам само пудра  newsm78 Имам на Нивеа. А и дали тя ще помогне срещу подсичането?
Моля за съвет Praynig, как се справяте с подсечените дупета на вашите бебоци?
Виж целия пост
# 1
От пудрата полза няма. По-добре го мажи с Мустела. Аз моя го мазах със Себа мед, но доста скъпо ми излизаше и ми изпизаха рецепта за кремче, което правят в аптеките-дестваше много добре
Виж целия пост
# 2
С Мустела си направила много добър избор,мога да ти препоръчам и нощния крем за дупе на Бюбхен Peace.От пудрата няма никакъв смисъл особено пък на Нивеа Naughty
Виж целия пост
# 3
Мий го при всяка смяна на памперса и го мажи с крем Бочко, ,Здраве или Медико Идеал. Всички действат безотказно  Peace
Виж целия пост
# 4
Пробвай с хума. Откакто ми казаха за това чудодейно средство, проблеми с подсечено дупе на съм имала  Peace.
Виж целия пост
# 5
Ако е само зачервено всяко кремче за подсичане ще свърши работа. Аз ползвам на Корин де фарме или крем Здраве. Ако има водниста раничка обаче, кремчета според мен не помагат просто крема не попива върху раничката. На синът ми се случи подобно нещо от акото, макар, че не беше стоял наакан  newsm78, но явно от това което е ял си зависи също. Та в този случай мих много често дупето и след измиване и подсушаване слагах по малко пудричка Топоцин тази, която е за рани и която изписват за пъпчето на новороденото. Не я слагам при всяка смяна на памперса примерно три пъти на ден през останалото време слагам до колкото е възможно кремче.
Виж целия пост
# 6
Нашето дупе също беше много подсечено.Мазах с какво ли не и не помогна.Накрая една продавачка ми препоръча кремче на Бюбхен против подсичане и се оправи за два дни.Сега няма и следа от червено дупе.
Виж целия пост
# 7
От всичко ползвано от мен най-много ми е помагал крем Бочко.
Виж целия пост
# 8
Мий го при всяка смяна на памперса и го мажи с крем Бочко, ,Здраве или Медико Идеал. Всички действат безотказно  Peace
И аз така правя,мажа най-вече с Бочко  Peace
Виж целия пост
# 9
Няма да помогне козметиката в този случай.
На всяко сменяне на памперса мажи с Дефламол а Вечер преди лягане когато го сменяш с Адвантан /него само един път на ден/
Виж целия пост
# 10
Не е толкова до мазане.Оставяй бебо по-често и по-дълго гол за да диша кожата. Peace
Виж целия пост
# 11
Не е толкова до мазане.Оставяй бебо по-често и по-дълго гол за да диша кожата. Peace

Това най-вече (поне аз така правя,де  Wink ).Иначе,специално за пудрите знам,че не се препоръчват при подсичане,защото задържали урината и не съм ползвала.Мажа го с крем против подсичане на Пенатен или на Бюбхен, но мисля,че всеки друг ще свърши работа.
Виж целия пост
# 12
Бочко или Павлодерм са доста ефикасни кремчета за подсечено дупе.Ако имаш възможност го оставяй и без памперс от време на време.
Виж целия пост
# 13
При нас Универтан помага най-много ! От едно-две мазания и се оправя.
Виж целия пост
# 14
 мажа дъщеря си с преварен зехтин и до сега не се е подсичала.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия