миризливи крака

  • 46 001
  • 26
Синът ми има проблем - много му миришат краката.  Дайте съвет.
Виж целия пост
# 1
АКО Е МАЛКО ДЕТЕ СПОРЕД МЕН Е МНОГО ВАЖНО С КАКВИ ОБУВКИ ХОДИ /Е ТО И ЗА НАС СЕ ОТНАСЯ/НО С КОЖЕНА ОБУВКА КРАКА НЕ СЕ ВМИРИСВА КОЛКОТО И ДА СЕ ПОТИ
Виж целия пост
# 2
преди време имах такъв проблем;опитах какви ли не мазила,но нищо не ми помогна,тогава една жена ми каза в продължение на една седмица да кисна краката си в урината си докато изстине,това всяка вечер преди лягане и след това ги плакне с хлатка вода;ефектът е поразяващ-успех  Shocked
Виж целия пост
# 3
преди време имах такъв проблем;опитах какви ли не мазила,но нищо не ми помогна,тогава една жена ми каза в продължение на една седмица да кисна краката си в урината си докато изстине,това всяка вечер преди лягане и след това ги плакне с хлатка вода;ефектът е поразяващ-успех  Shocked
  ShockedSick Sick
Виж целия пост
# 4
преди време имах такъв проблем;опитах какви ли не мазила,но нищо не ми помогна,тогава една жена ми каза в продължение на една седмица да кисна краката си в урината си докато изстине,това всяка вечер преди лягане и след това ги плакне с хлатка вода;ефектът е поразяващ-успех  Shocked
  Е не, това не вярвам да е истина NaughtyС тези мнения на мними гости във форума, ако някой се върже на такъв съвет ще е абсурд Naughty
Виж целия пост
# 5
преди време имах такъв проблем;опитах какви ли не мазила,но нищо не ми помогна,тогава една жена ми каза в продължение на една седмица да кисна краката си в урината си докато изстине,това всяка вечер преди лягане и след това ги плакне с хлатка вода;ефектът е поразяващ-успех  Shocked
galFU,не се връзвай на такива дивотии да опикавате краката на детето,вземи му от аптеката Одорекс-спрей,доста е ефикасно Peace
Наистина са от значение обувките.
Виж целия пост
# 6
За да миришат краката лошо, значи нещо вътрешно не е наред. Обикновено е свързано с по-висока киселинност и е добре да се храни по-здравословно. Пресни плодове и зеленчуци, никакви пържени храни, по-малко месо, по-необработвани храни.
Аз лично бих опитала алтернативни методи, билколечение, хомеопатия при такива специалисти.
С външно мазане ефекта може да е само временен.
Виж целия пост
# 7
Съпругът ми е полицай и от кубинките започнаха краката му да миришат много.Тогава отидох в аптеката и купих един спрей,който много помогна казва се "Foot".Сега го ползва от време на време и всичко е наред.
Виж целия пост
# 8
АКО Е МАЛКО ДЕТЕ СПОРЕД МЕН Е МНОГО ВАЖНО С КАКВИ ОБУВКИ ХОДИ /Е ТО И ЗА НАС СЕ ОТНАСЯ/НО С КОЖЕНА ОБУВКА КРАКА НЕ СЕ ВМИРИСВА КОЛКОТО И ДА СЕ ПОТИ
аз пък нямам такъв проблем с краката, единствено от едни кожени обувки/ сигурна съм , че са такива/, които и отвътре бяха ест. кожа, така ми миришеха краката, че имах чувството , че дори като ходя на вън , пак се усеща Sick...заминаха в кофата!!!
Виж целия пост
# 9
Потърсете си фурмалин и след едно намазване на обувките и краката ще забравите за този проблем. Peace
Виж целия пост
# 10

фОрмалинът трябва да е 5-10%р-р-някой да не вземе да се изгори...
Виж целия пост
# 11
http://www.standartnews.com/archive/2004/07/07/health/s4132_4.htm
Виж целия пост
# 12
Потърсете си фурмалин и след едно намазване на обувките и краката ще забравите за този проблем. Peace
аз пък знам , че формалинът уврежда черния дроб Naughty, навлизайки през кожата...
при производството на дрехи , някои фирми го прилагат за запазване по-дълго, на цветовете, и тези тъкани стават опасни за хората...
Виж целия пост
# 13
Потърсете си фурмалин и след едно намазване на обувките и краката ще забравите за този проблем. Peace

Мой колега беше споделил, че се спасил от миризливи крака с крем от аптеката, който съдържал формалин, но не си спомням как се казва.
Виж целия пост
# 14
Според мен всичко идва от чорапите...съдя по себе си..ако съм обула от онези късите чорапки(като чорапогащник) после като си събуя обувките... аз не мога да си понасям миризмата  Sick така че.... де да знам и аз  Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия