отзив за лекар в Св. Пантелеймон (до НДК)

  • 8 396
  • 10
Момичета, абонирани сме в Св. Пантелеймон (този до НДК), но по ред причини на гинеколог там не съм ходила, а искам да се консултирам.

Проучих, че там има следните лекари - Благоева, Власова, Цанкова, Сомнарска (ако правилно разбрах името) и ви моля за отзиви. Мъжете в момента ги изключвам.

Интересува ме - доволни ли сте, колко подробно комуникират с пациента, "сърдят ли се" при много въпроси и желания за изясняване, приблизителна възраст.

Благодаря ви!
Виж целия пост
# 1
Ходя при Власова и съм много доволна.
Възрастна е, но много оправна, следи ми бременност, раждах при нея и мина много спокойно.
Харесва ми това, че подробно обяснява всичко, което казва при прегледа, та после не се налага да питам във форума "какво значи да ми остарее плацентата" - примерно. Изслушва търпеливо, не мога да се оплача от липса на комуникция. Понеже наблизо живея, се е случвало и на улицата да се видим, помни ме, пита за детето.
Гласувам за нея с две ръце.
Виж целия пост
# 2
Подкрепям изцяло положителното мнение за Д-р Власова.

Нямам лични впечатления от останалите акушер-гинеколози в МЦ "Св. Пантелеймон".
Виж целия пост
# 3
И на двете много ви благодаря и ви прегръщам!!!! Записвам се тази седмица при нея и ще ви разкажа впечатленията си. На мен ми е удобно от вкъщи, а и като сме абонирани все пак за какво да плащам другаде  Embarassed Embarassed, но досега ходех на друго място по други причини. Ех, много съм щастлива, че ми писахте.
Виж целия пост
# 4
NadG записа ли се при Власова?Аз малко късно видях темата ти но съм много доволна от др.Благоева и за Цанкова хубави препоръки съм чула.
Виж целия пост
# 5
Записах се, но часът ми е в петък и ще трябва да го отменя, защото ми дойде 4 дни по-рано  Embarassed Дай отзиви за другите 2 лекарки, моля те. Аз съм малко крива за възрастта, защото имаш лош опит с една лекарка във Вита преди 10 години.
Виж целия пост
# 6
Аз в момента съм при д-р Власова, която следи моята бременност  newsm53
От изброените лекарки преди да забременея съм ходила само при Власова и Цанкова.
Първо 2 пъти при Цанкова - първият път беше много приятна, младичка е.
Вторият път обаче беше доста нервна, което не ми направи добро впечатление
/може би защото беше над 35 градусова жега и в стаята повече дори  smile3506/
- пример: аз съм от срамежливите и при отворен прозорец макар и от втория етаж си беше притеснително да заемам разни стойки, а тя се ядосваше, че я карам да затваря прозореца и неща от сорта, в последствие разбрах и друго нещо, но тъй като нямам доказателства - няма да ви пиша за него.  newsm11
Казват, че е добра, но за себе си реших при следващ преглед да не ходя при нея. 
Случайно попаднах на д-р Власова - възрастна е, но успява да отпусне човека и досега съм ходила при нея 4 пъти. Умее да разсее притесненията ти, разказва за евентуални последници при различни ситуации свързани с бременността, изобщо дава ценна информация, дори и такава, за която не си се сетила да питаш - така и трябва да е.
Така че наистина, ако не разполагаш с информация и за другите лекарки, силно ти препоръчвам д-р Власова.  newsm10
Виж целия пост
# 7
При Благоева бях ходила няколко пъти преди да забременея и тя ми проследи бременността.Аз съм много доволна от нея -внимателна, за всяко неразположение веднага и се обаждах и дори и събота или неделя не ми е отказвала да ме прегледа.Само хубави неща мога да кажа за нея.
При Власова само един път съм била на преглед- (беше петък и Благоева беше в чужбина), но след като напуснах кабинета толкова ме беше разстроила и наплашила, че мъжът ми започна да звъни на познати за препоръки за добър гинеколог ако ни се наложи.
Мнението ми за нея много се различава от това на пациентките и който пишат тук но на никой не пожелавам това което изживях тогава.
Виж целия пост
# 8
Здравейте! Grinning
Аз имам час утре при д-р Благоева.За първи път ще ходя при нея и немога да изкажа някакво мнение, но като мине прегледа ще пиша как е било.Много се притеснявах,защото преди ходих при друг гинеколог, но той се измести на неудобно за мен място и сега реших да отида при нея /без да са ми я препоръчвали/.Просто от обява в нета.От всички изброени точно нея си избрах.Незнам защо,но така ми подсказа 6-то чувство.Сега като прочетох няколкото дадени мнения за нея съм по-спокойна.В понеделник ще пиша как е било. Wink
[/color]
Виж целия пост
# 9
Здравейте пак!
Аз обещах да пиша след прегледа и го правя, дано не е късно.Бях на преглед при д-р Благоева и съм просто очарована  newsm10.Много е внимателна, обяснява ти всичко как е, защо е така, какво може да се случи и т.н. Освен в Св.Пантелеймон, тя преглежда и в Център по репрудоктивна медицина и ин витро оплождане - София :всеки вторник и петък.Успех! smile3503
Виж целия пост
# 10
Ходя при Власова и съм много доволна.
Възрастна е, но много оправна, следи ми бременност, раждах при нея и мина много спокойно.
Харесва ми това, че подробно обяснява всичко, което казва при прегледа, та после не се налага да питам във форума "какво значи да ми остарее плацентата" - примерно. Изслушва търпеливо, не мога да се оплача от липса на комуникция. Понеже наблизо живея, се е случвало и на улицата да се видим, помни ме, пита за детето.
Гласувам за нея с две ръце.

И аз съм "ЗА" Власова, с уговорката, че не съм ходила при другите гинеколози там. Но все пак - невероятно внимателна е, тя ми е правила най-безболезнените гинекологични прегледи, при нея си следих и 2-та бременност и съм много доволна  Peace.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия