Име на магазин за играчки

  • 1 998
  • 22
Мили майки, помогнете ми да измисля име на магазин за играчки, който смятам да отворя скоро. Благодаря предварително за идеите ви!
Виж целия пост
# 1
Буболино
 Thinking
Виж целия пост
# 2
МАЛЕЧКО Heart Eyes
Виж целия пост
# 3
Слънчо  Peace
Виж целия пост
# 4
Мечо Пух  bouquet
Виж целия пост
# 5

В София нали има магазин Малечко....някак не върви Crazy
Виж целия пост
# 6

В София нали има магазин Малечко....някак не върви Crazy
ми ТОГАВА ПАЛЕЧКОили името на детето аз напримеб бих го кръстила КРИС & ДИ
Виж целия пост
# 7
Бамзе. Имаше едно сладурско детско филмче преди години. Може и СИмба- на лъвчето.
Виж целия пост
# 8
Смехорани
Виж целия пост
# 9
На името на най-популярните български детски песнички: "Зайченцето бяло" или ”Хей ръчички, (хей ги две)”.

- положителни и мили асоциации за всички поколения (и дечица, и родители, и баби и дядовци ще идват там)
- различно е от популярните вариации на "бебо-" и прочие
- помни се лесно по името на песента
- българско е и се отличава от имената на детските хипермаркети
- може да се измисли хубаво лого: детенце с плюшена играчка бяло зайче или две детски ръчички се протягат към куп играчки

Успех!
Виж целия пост
# 10
Това с най-популярните български детски песнички: "Зайченцето бяло" или ”Хей ръчички, (хей ги две)”... много ми хареса.
В същият дух може и на името на най-популярните приказки  - "Червената шапцица", "Трите прасенца", "Пепеляшка", "Снежанка", "Буратино","Палечка","Малката русалка"...
Виж целия пост
# 11
Пумпал
Виж целия пост
# 12
или Смешко
Виж целия пост
# 13
На името на най-популярните български детски песнички: "Зайченцето бяло" или ”Хей ръчички, (хей ги две)”.

- положителни и мили асоциации за всички поколения (и дечица, и родители, и баби и дядовци ще идват там)
- различно е от популярните вариации на "бебо-" и прочие
- помни се лесно по името на песента
- българско е и се отличава от имената на детските хипермаркети
- може да се измисли хубаво лого: детенце с плюшена играчка бяло зайче или две детски ръчички се протягат към куп играчки

Успех!

Да и аз харесвам идеята, ама по-добре проучи как се казват магазините в града/ ако за София става дума, пък и не само/.
Виж целия пост
# 14
На името на най-популярните български детски песнички: "Зайченцето бяло" или ”Хей ръчички, (хей ги две)”.

- положителни и мили асоциации за всички поколения (и дечица, и родители, и баби и дядовци ще идват там)
- различно е от популярните вариации на "бебо-" и прочие
- помни се лесно по името на песента
- българско е и се отличава от имената на детските хипермаркети
- може да се измисли хубаво лого: детенце с плюшена играчка бяло зайче или две детски ръчички се протягат към куп играчки

Успех!

Хубава идея с песничките, но ми се струва, че трябва да е нещо, което се пише лесно, ако смятат да правят едноименен сайт за онлайн пазаруване.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия