Има ли мами,които работят в строителни фирми или магазини за строителни нещица?

  • 1 351
  • 19
Имам такова питане.....Интересно ми е дали има жени,които са предпочели "мъжката"работа Grinning
Виж целия пост
# 1
В Стара Загора във всички строителни магазини работят само жени... Заплащането е много ниско и няма мъж който да се хване да работи като магазинер. Е има ама са много малко.
Виж целия пост
# 2
Аз не работя, но пък мъжът ми работи в строителна фирма и има колежки - справят се добре с работата(е, не всикчки, но то това важи и за мъжете).
Виж целия пост
# 3
Какво точно те интересува?
Има мами-кранистки. Примерно.
Виж целия пост
# 4
Какво точно те интересува?
Има мами-кранистки. Примерно.

Човек да не попита нещо....все ще се намери някой да се включи неподготвен...
Виж целия пост
# 5
Преди,да изляза в майчинство,работех........От време на време сега се налага понякога да ходя и да замествам някоя колежка.
Най-вероятно,като ми свърши майчинството в края на годината,ще почина малко и догодина живот и здраве започвам пак за постоянно.
Не е лоша работата,вече съм се специализирала във строителството. Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Какво точно те интересува?
Има мами-кранистки. Примерно.

Човек да не попита нещо....все ще се намери някой да се включи неподготвен...
Разбирам доста от тоя занаят.
Не е за жени. И тези, които се захващат с него, не го правят от любов към професията. Чисто физически не се справят. Обикновено им трябват пари. И обикновено нямат мъж до себе си.
Затова те питах какво визираш с темата.
Виж целия пост
# 7
Много жени работят в строителни фирми (инженери, технически секретари, строителни техници и т.н.)... и по строителните обекти съм виждала...е не като арматуристка или кофражистка де... И е вярно за кранистките, познавам една такава...
В тоя ред на мисли - аз багер съм карала  bowuu
Виж целия пост
# 8
Познавам една руска бабушка - бъркаше бетон и меткаше водки, страшна мацка!
Виж целия пост
# 9
Работя в строителна фирма,инженер съм.Работата наистина е доста натоварена,отговорна.Не съм съгласна,че е само "мъжка" професия.Еднакво добре се справят и жените и мъжете.На строителният обект трябва да си обигран,да вземаш светкавични решения,да решаваш сложни проблеми на място.В офиса също е доста напечено,но....това е професията която съм си избрала.И я харесвам.Единствения недостатък е че пътувам много и вечер ми остава малко време  за децата Sad,мисля ги по цял ден и ми е мнооооого мъчно за тях през деня,но това е една друга тема...........
Виж целия пост
# 10
Какво точно те интересува?
Има мами-кранистки. Примерно.

Човек да не попита нещо....все ще се намери някой да се включи неподготвен...
Разбирам доста от тоя занаят.
Не е за жени. И тези, които се захващат с него, не го правят от любов към професията. Чисто физически не се справят. Обикновено им трябват пари. И обикновено нямат мъж до себе си.
Затова те питах какво визираш с темата.
Е тук съм склонна да поспорим. Не само, че се занимавам със строителство, при това на трафопостове и мрежи високо напрежение, ами и с търговията на всичко, свързано със строителството и окабеляването. И не го правя защото нямам пари или мъж до себе си - напротив, просто това ме влече обичам строежите, обичам заводите и т.н. Просто миризмата вътре, обстановката... Е не съм се хващала да строя, но останалото... И мисля, че много жени са така. Във фирмата ми има много жени, които с търговската работа се справят доста по-добре от мъжете. Мъжете са основно строители, общи работници, склададжии или скрападжии.
Виж целия пост
# 11
Ми аз понеже съм инженер, съм виждала по обектите- жени технически Rolling Eyes
Виж целия пост
# 12
В инвестиционно-строителна фирма работя.
Но на обектите не стъпвам.
Нито по складове за строителни материали.
Е, от време на време се явява някой да ме увещава да му ползвам склада, техниката или каквото и да било там. 
Само не разбрах какво точно те наведе на мисълта, че строителния бизнес е в по-голямата си част "мъжка" работа, или си останала с убеждението, че всъщност самият бизнес се състои от строителни обекти и нищо повече, или как?
Моля да ми обясниш, за да ти отговоря.
Виж целия пост
# 13
Аз също работя във фирма, която търгува със строителни материали и машини. Преди години толкова ми харесваше, че даже исках да запиша второ висше - за строителен инженер.
Иначе моята майка цял живот е била кранистка.
Виж целия пост
# 14
Е как сравнявате търговия с леене на плоча,  примерно?
tzvety26, готова съм. Написах "обикновено", а не "до една"  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия