Тъмни кръгове под очите при бебе?

  • 3 787
  • 6
От няколко седмици забелязвам, че на бебето се появяват тъмни сенки под очичките. Сутрин не се забелязват, но вечер доста ясно се вижда. Някой да има представа на какво може да се дължи това!?
За беда педито е в отпуска целия август и се чудя дали да не го заведа някъде на лекар.
Благодаря предварително за отговорите!
Виж целия пост
# 1
И при нас е така, но се въчетават и с леки торбички  Sad Аз много се шашнах, защото знам, че това е признак за проблем с бъбреците. Педиатърката ми за съжаление изобщо не реагира на това, но я убедих накрая да ми даде направление за детски нефролог и на 21 този месец сме на преглед. Иначе правих изследване на обикновена урина, резултатите са добри. Дано опасенията ми да са напразни  Praynig
Виж целия пост
# 2
catty m, благодаря ти за отговора. При нас торбички няма и явлението е съвсем ново, от една-две седмици (Алексис е на 8 месеца). И при нас изследванията на урина са ок.
Моля те след нефролога ако не е проблем да споделиш какво ви е казал. Дано не е нищо обезпокоително!
Виж целия пост
# 3
ще споделя, нямаш проблем.  Hug

Моля се да е наред всичко, че днес от сутринта е с торбички и сенки  Cry
Виж целия пост
# 4
Може ли да е от обезводняване?
Виж целия пост
# 5
Може ли да е от обезводняване?
Ами не знам. Той е само на кърма, яде по 6-7 пъти на ден, пие вода, кога повече (по 150 мл.), кога по-малко (50 мл). Памперсите му са доста напишкани.
Виж целия пост
# 6
Може ли да е от обезводняване?

Мислиш ли, че може да е това?! Синът ми не пие почти вода, още се кърмим, това наистина ми звучи логично, ще пробвам да му давам повече водичка.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия