възможно ли е

  • 1 430
  • 14
Момичета, май отново съм бременна! По принцип след като се роди дъщеря ни винаги използваме презерватив. Закъснява ми с 4 дни, а по принцип цикъла ми е редовен. Възможно ли е да забременея въпреки факта, че ползвахме презерватив. То няма лошо ама се притеснявам, че родих скоро - преди 9 месеца и то със секцио. Кажете ми има ли мами с толкова скорощно секцио?Аз се страхувам да звънна на доктора ми, който ми е и приятел, щото ще ме нахока....кажете поне да съм подготвена.
Виж целия пост
# 1
Направи си тест.
Виж целия пост
# 2
Ами направи си тест,за да си сигурна дали си бременна или не.Ако си бременна тогава питай, за да си подготвена.И отиди на друг лекар щом твоя те хока.
Виж целия пост
# 3
Да, непременно още утре ще ходя да си взема. Мъжа ми от сега се гласи за близнаци, ама....той ли ще ги ражда не сме уговорили #Crazy
Виж целия пост
# 4
Без тест можеш само да гадаеш. Може да си е просто обикновено закъснение. Аз имах куп притеснения миналия месец и на края на всички неприятности заминах на море. Смяната на климата и притесненията  и ето ти 12 дневно закъснение! За раждане след секцио е малко раничко, по-скоро притеснителна е бременността заради разтягането на матката, но не се навивай предварително, ами се обади на лекаря си! Той ще знае най-добре. Моя приятелка роди второто си дете като забременя 10 месеца след раждането на първото, а беше и на 29 години. Казаха и че и зашиването след първото секцио не е било добро и бяха притеснени от бременноста и накрая, но всичко под лекарско наблюдение мина благополучно. Въпреки че това би било съвсем индивидуално при всяка жена.
Виж целия пост
# 5
На мен това ми е мечтата да имам близнаци.Не се стягай толкова ако си бременна поне както изглежда няма да питаш дали да правиш аборт,това е много хубаво.
Виж целия пост
# 6
Не, няма да питам. Децата са дар от Бога и мисля, че трябва да им осигурим най-доброто, на което сме способни. И да им дадем старт в живота - такъв, какъвто заслужават. Близнаците са ми детска мечта. Зная, че понякога мечтите се сбъдват. Тогава се плаша от тях. Hug
Виж целия пост
# 7
Не, няма да питам. Децата са дар от Бога и мисля, че трябва да им осигурим най-доброто, на което сме способни. И да им дадем старт в живота - такъв, какъвто заслужават. Близнаците са ми детска мечта. Зная, че понякога мечтите се сбъдват. Тогава се плаша от тях. Hug
Даааа, и аз мечтаех за трима сина, ей такива - по-големи от мен, ако може и едни близнаци... и нали знаеш"Внимавай какво си пожелаваш, защото може и да се сбъдне!" Това е моята сбъдната мечта! Пожелавам и твоите мечти да са щастливо сбъднати! Hug
Виж целия пост
# 8
Рамада, сбъднатата ти мечта е прекрасна. Да са ти живи и здрави прекрасните деца - вече големи и хубави момчета както ги видях. Със съпруга ми мечтаем за три дечица - момичета. Вече имаме едно - останалите предстоят - с малко повече късмет и с Божията помощ.
Виж целия пост
# 9
Малко офф, но не съвсем:

Вярно ли е, че около година след раждането жената е изключително фертилна? Кога можеш най-рано да си сложиш спирала?
Виж целия пост
# 10
жената на братовчед ми забременя около 3 месеца, след като роди със секцио. Гаранция, разбира се, няма за това, как ще протече ременността и второто раждане, те имат две сладки здрави момиченца  Peace
Виж целия пост
# 11
Е какво стана, бременна ли си ?
Виж целия пост
# 12
Е какво стана, бременна ли си ?

 Чакаме да пишеш Thinking
Виж целия пост
# 13
Малко офф, но не съвсем:

Вярно ли е, че около година след раждането жената е изключително фертилна? Кога можеш най-рано да си сложиш спирала?
Аз си сложих спиралата два месеца след раждането.
Виж целия пост
# 14
направих си тест от тези на sure check - отрицателен. Доктора ми каза, че двуседмично закъснение е в реда на нещата, при положение, че бяхме на почивка със смяна на климат и под стрес все пак - знаете как е с деца и на море и на планина...
Така че май засега ще се поотложат близнаците. Embarassed Rolling Eyes
Ще ви държа в течение! Hug  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия