Споделете - 18

  • 21 961
  • 1 004
Айде, народе, грабай!
Топлата тема нумеро 18 е тук!
Споделяйте всичко, що ви е на душа!
Само нервите си пестете, не ви ги иска никой!

Ако ви се четат нам-си-колко
страници вчерашен вестник,
воала!
Виж целия пост
# 1
точно на време влизам

ЗАПИС  Twisted Evil
Виж целия пост
# 2
Споделям ,че съм на втора бира и витамините добре ми идват  Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Пак ушна инфекция...Съсипаха ми детето тия вируси.
Виж целия пост
# 4
Пак ушна инфекция...Съсипаха ми детето тия вируси.
Много гадно. Confused


Моето пък се съсипа от тая контактна алергия. CryДва месеца минаха,лек няма.
Виж целия пост
# 5
Кейс, майка ми твърди, че ушите боляли най-много. Моите деца не са страдали, но и вярвам.
Сами явно е податлив и му съчувствам. И на теб, де. Ама ти си корава.
Виж целия пост
# 6
Споделям, мн. се уморих днес. Физически ми е скапано. Искам да е петък.
Започва да ми липсва половинката, който както казах е във Варна.
Виж целия пост
# 7
Почнах нова работа днес. Голямо предизвикателство....
Виж целия пост
# 8
Пак си търся работа. Ако остана още на сегашната, няма да доживея до Коледа!  Tired
Някой да търси камила? Хем да я товари, колкото може, хем да не я храни и пои (демек, да не плаща)...  Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Аз въртях обръч досега, децата и мъжа ми седяха и ме гледаха с възхищение  Blush Издържах до 23
Виж целия пост
# 10
Аз въртях обръч досега, децата и мъжа ми седяха и ме гледаха с възхищение  Blush Издържах до 23

 smile3501 smile3501 smile3501
Виж целия пост
# 11
аман от наакани памперси Mr. Green.Малкия днеска ми е взел акъла от дрискане
Виж целия пост
# 12
Споделям, че котето пред блока май ще умре. Днес следобед бях обнадеждена, понеже се изака след като го нахраних. Майка му обаче изглежда не го иска. Облизва го отвреме навреме, но го държи настрани. А то врещи милото, трепери. Явно му е студено. Наместих го в купчината, при другите. Дано да не го избутат. Като си дойде мъжът ми ще идем да видим какво правят. Мисля, че имам съмишленици. Една жена днес също като мен го е хранила. А една мама с малко детенце като ме гледаше каза, че утре и те ще го хранят. Уф. Нищо и никакво котенце, пък...
Виж целия пост
# 13
Опекох пита по нашумяла рецепта от Готварския. Тъкмо я бях извадила и дойде съседката, с която досега само се поздравявахме. Като си тръгна се сетих, че сигурно е трябвало да и дам малко пита за нейното детенце. Позвъних й на вратата с комат в салфетка и много я зарадвах. Дано не е тестива.
Спомних си покрай това едно време как майка ми и съседки редовно си менкаха разни неща. Спомних си филма"Топло".
Виж целия пост
# 14
Изпих едно мартини и се напих зверски. Смятам да си лягам, за да не се излагам пред детето. Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия