За обонянието и любовта или " Помиришете Точния "

  • 1 876
  • 49
 Спорим тука с милото Mr. Green Имаше едно много тъпо предаване с Къцито на времето, та там едни още по-тъпи игри с публиката ooooh! Може би някои си спомнят...
 Мисълта ми е: Ако ви завържат превръзка на очите и ви наредят пред двайсетина хубавеца  Laughing Ще успеете ли с подушване аромата на вратлето да си разпознаете мъжо? Държа да отбележа, че въпроса не е никак напарфюмирам, говоря за онзи естествен индивидуален аромат Peace
 И за да е по-романтична темата може да споделите и на какво ухае партньора ви, метафорите и символиката  са повече от желателни Wink
Виж целия пост
# 1
Да, ще го позная.
Мирише на секс. Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Безпогрешно! Ухае на сапунисана брада.
Виж целия пост
# 3
Не секси темата Crossing Arms. Те мъжовете като видят овързана женска и всички ще пръскат феромони Thinking
Виж целия пост
# 4
Май ще го позная, ама знам ли ....  newsm78

(Никога не казвай никога, никога не се заричай!)
Виж целия пост
# 5
Ми к`во да направя кат` мирише на секс,  ма, Касиди? Crossing Arms
С к`вото и да се напъска на мен все така ми мирише. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
  Ще го позная, има нещо бонбонено в този тип.
Виж целия пост
# 7
Мисля си, че ще го позная, ама като не ходя да душа чуждо  Crossing Arms

Голяма излагация ставаше като не се познаят... помня го аз Къцито, веселяга беше. Е, поне правеше опити.
Виж целия пост
# 8
Със сигурност.  Peace Обожавам точно тази негова миризма, още повече когато не е до мен я усещам по себе си - косата, дрехите... Heart Eyes
Виж целия пост
# 9
Мм..... интересно, замислих се.  Да ще го позная  smile3534
Виж целия пост
# 10
Кас, нЕма си друга работа, та да питаш за миризмата на любимия... Едни спомени ми отвори, простоооо...
Виж целия пост
# 11
Е как пък знаете на какво миришат мъжете ви, каква им е естествената миризма, като се къпят по 2 пъти на ден и се заливат с одеколони и афтършейви. Мъжете в днешно време миришат на парфюмерийната индустрия, а не на себе си. Рядко може да се срещне мъж с естествен мирис. Все ще мирише на нещо индустриално.....
Виж целия пост
# 12
Романтика малко...
Моят ухае на едно такова като пролет, на топло. Като напечени от слънцето поляни  Blush
Борисе, всяка кожа си има специфична миризма  Peace
Виж целия пост
# 13
Романтика малко...
Моят ухае на едно такова като пролет, на топло. Като напечени от слънцето поляни  Blush
Борисе, всяка кожа си има специфична миризма  Peace

Ква ти романтика, мър' сестрооо, то носталгия ме налегна, ееех.
И то точно за специфичната миризма на кожата, мда.
Виж целия пост
# 14
Борисе, всяка кожа си има специфична миризма  Peace
вярно е че има ама парфюмерийната индустрия и модата не позволяват човек да мирише на себе си. трябва да миришеш на някой друг който е пуснал моден парфюм. миризмата на чиста и свежа кожа не се тачи много...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия