Бяло течение и бременност

  • 1 252
  • 6
Има ли някой,който е имал бяло течение при ранна бременост-още преди да отчете теста за бременност.При мен при първата ми бременност беше така и сега отново имам същото течение.То е по скоро като крем,гъст и не остава по бельото.Дали е възможно да съм бременна отново?
Виж целия пост
# 1
Никой ли не е бил като мен?
Виж целия пост
# 2
Ами всичко е много индивидуално, най-добре е да не разчиташ на съвпадения. Аз също имам подобно течение от началото, сега съм в седмия мес. Лекарката каза, че това е нормално, нищо не излезе от посявката, явно е от хормоналните промени, но най-правилното е според мен да ти вземат проба за изследване. 
Виж целия пост
# 3
 И аз имам бяло течение. Вече съм в 6 месец, но го имам може би от 3/4 м. Разговарях с лекаря и ми каза, че ако няма неприятен мирис, сърбеж или друго притеснение да не го закачам. Посъветва ме да се подмивам със сода и ако има усложнение да кажа веднага. По време на бременност белите течения могат да се лекуват само с глобули, което премахва проблема само временно и частично.
Виж целия пост
# 4
За тая работа си има тестове,не можеш по наличието на бяло течение да гадаеш дали си бременна или не!Вземи си купи един тест от аптеката,вместо да се чудиш.Ако си правила и е бил отрицателен,изчакай още няколко дни или седмица.
Виж целия пост
# 5
Възможно е, аз имах малко преди да направя теста. Казват, че през бременността е нормално да имаш бяло течение, стига да не е придружено със сърбене, парене и неприятна миризма.
Виж целия пост
# 6
Аз имах по време на цялата бременност.
Без сърбежи и т.н.
След като родих(секцио) всичко изчезна,ама веднага. Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия