ОДЗ - 49 и 34, Дианабат

  • 497
  • 5
Най-съррдечно моля мамите, които си водят децата там да ми помогнат с инфо, кога почиват тези градини. Искам да подам молба, но не знам дали ще намеря някой там, а не ми се ходи напразно, че ще трябва да си взимам половин ден отпуска. Ще съм благодарна и на отзиви, аз попрочетох това, онова, предимно добри думи.

Мерси предварително и лек ден ви желая.
Виж целия пост
# 1
"Радост" са в отпуск до края на месеца, правят някакви ремонти и дори май преди 15-ти септември няма да отворят, но това е непотвърдено инфо.
В "Брезичка" има някакви сборни групи в момента, но дали директорката е там и има ли някой да ти приеме молбата, не знам.

Ти за ясла ли мислиш да се класираш? Не е ли късно?
Виж целия пост
# 2
Ами не за ясла, дъщеря ми ходи в 69 и съм много доволна, но те нямат градина, а сина ми другата учебна година е предучилищна и градината, в която ходи в момента ми е нещо несериозна. Различни възрасти деца, често са сборни групи, не ги занимават много, иначе него ако питаш, супер си прекарва там.
Та си мислех другата есен, двамата да тръгнат единия последна група, другия първа.
Звънях в Радост и не вдигат, явно няма никой там, жалко. Благодаря за отговора.
Виж целия пост
# 3
Оооо имаш много време тогава.
По принцип молбите за другата есен ще се подават през януари' 2008.
Изчакай поне до средата на септември.
Виж целия пост
# 4
Ох, то хем боли, хем сърби. Аз исках да подам сега, с опция, ако се освободи място да го преместя още през тази учебна година, след нова година, например.

А вие там ли ходите?

Моля мамите, които имат контактите на директорките да ми ги пуснат на лични. Аз имам няколко телефона и на двете ОДЗта, но никой не ми вдига и може да не са актуални, защото ги намерих в Инет.
Виж целия пост
# 5
Дара ще ходи в Радост от септември.
Координати нямам никакви, съжалявам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия