С или без

  • 2 763
  • 71
Взимате ли лапа-топи?
Виж целия пост
# 1
Да.
Виж целия пост
# 2
Да. Confused
Виж целия пост
# 3
На почивките спирам дори мобилния си. Абсолютен офлайн съм отвсякъде.
Виж целия пост
# 4
Аз ходя на почивка да си почина от лапи-топи.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 5
На почивките спирам дори мобилния си. Абсолютен офлайн съм отвсякъде.

Абсолютно, и аз.
Виж целия пост
# 6
Нито лаптопа взимам, нито служебния телефон....личния също изключвам...Може да почна да си влача лаптопа, за да имам къде да изпразвам картата на фотоапарата и да почвам отначало
Виж целия пост
# 7
Разбира се че да, дори имаме трансформатор за колата, че ни предстои да попътуваме повече това лято, пак и с моите хиляди снимки- 2*2ГБ карти няма да ми стигнат ooooh!
Виж целия пост
# 8
Нито лаптопа взимам, нито служебния телефон....личния също изключвам...Може да почна да си влача лаптопа, за да имам къде да изпразвам картата на фотоапарата и да почвам отначало
В един хотел (не е на Монда, естествено), някаква туристка влезе в Интернет залата и попита:"Къде мога да си източа апарата?" и показваше цифровия си апарат. Явно искаше да си свали снимките.  newsm78
Виж целия пост
# 9
Естесссссссссссссссствено!
Виж целия пост
# 10
Нито лаптопа взимам, нито служебния телефон....личния също изключвам...Може да почна да си влача лаптопа, за да имам къде да изпразвам картата на фотоапарата и да почвам отначало
В един хотел (не е на Монда, естествено), някаква туристка влезе в Интернет залата и попита:"Къде мога да си източа апарата?" и показваше цифровия си апарат. Явно искаше да си свали снимките.  newsm78
Мда, в един хостел съм чакала на опашка и аз да "източа" моя (имаше само едно PC). Тогава се замислих дали да не почна да си нося лапатопа с мен.... още се чудя...не ми се мъкне...
Виж целия пост
# 11
Не, защото нямам такъв.
Затова, между другото, не ходя на почивка!  Naughty  Joy
Виж целия пост
# 12
Не, защото нямам такъв ...

И аз Laughing

Иначе сигурно бих го взимала  Simple Smile разтоварва ме, а не обратното  Peace
Виж целия пост
# 13
Да
Виж целия пост
# 14
Не,не,не и пак не!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия