Давате ли пари на GP-то на детето на консултация?

  • 3 883
  • 144
Случайно разбрах че някой от майките покрай мен оставяли по 10,20 лв на консултация за да им обръщали повече внимание,та ас започвам да се чудя за това ли на нас не.Искам да разбера това масова практика ли е? И ако е така да знам да водя детето си само по частни кабинети там поне знам за какво плащам!  Само да добавя че живея в Лозенец                           
Виж целия пост
# 1
Не съм давала и не мисля да давам.
Виж целия пост
# 2
Не!
Виж целия пост
# 3
Не съм давала и не мисля да давам.

 Peace
Виж целия пост
# 4
Не, не давам.

Никога не е претупвала прегледите.
Винаги е обръщала, и обръща, достатъчно внимание на дечицата ми, а също и на мен.  Grinning
Винаги отговаря изчерпателно на всичките ми въпроси, при все, че отвън чакат много хора.

Виж целия пост
# 5
Не
Виж целия пост
# 6
Не  Naughty
Виж целия пост
# 7
Не
Виж целия пост
# 8
Не, не би ми и хрумнало, така или иначе сме случили на GP и получаваме достатъчно внимание и така. За съжаление (но и за щастие Simple Smile) и тя сега излезе в отпуск по майчинство, чакаме я с нетърпение да се върне.
Виж целия пост
# 9
Първия път понечих да дам тя отказа категорично.Идвала е на домашни прегледи и тогава и давам по 10лв.
Виж целия пост
# 10
Само при домашен преглед
Виж целия пост
# 11
Не. Ако реша да плащам, ще отида там, където ще ми издадат и касова бележка - с други думи, в частен кабинет.
Виж целия пост
# 12
 #Crazy ХА, та нали задравната "касичка" им плаща - на пациент  newsm78 И наистина ако дам 10-12 лв. ще отида в частно лечебно заведение  #Crazy и там са много добри  Hug
Виж целия пост
# 13
не
Виж целия пост
# 14
Понякога съм питала педиатърката дали й дължа нещо, но винаги е отказвала заплащане!

               Има други начини за изказване на благодарности освен парите!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия