Конец от секциото-останал:(

  • 3 715
  • 9
Здравейте,
снощи случайно си пипнах шева от операцията-секцио,което беше преди 2 месеца и 10 дни.
И напипах нещо стърчащо почти по средата.Остричко.Възможно ли е да е останал неиздърпан конец? Sad
Като ми махаха конците,дръпнаха в двата края и уж всичко беше наред.
Нямам проблеми да чукна на дърво....но това нещо ме плаши.
Случвало ли ви се е и на вас и какво направихте?

Мерси Sad
Виж целия пост
# 1
обади се незабавно на гинеколога си да те види  bouquet
Виж целия пост
# 2
Може да е от вътрешните конци. При мен точно два месеца след секциото започна да ме сърби белега и когато го разгледах по-подробно видях че има като пъпчица, която после стана дупчица и от нея започна да изтича нещо белезникаво като гной. Ходих на преглед и докторката ми каза, че явно част от вътрешните конци не са се резорбирала и организма ги изхвърля. Правих компреси с реванол, сменях ги по 3 пъти на ден и мина много бързо. Първата дупчица се затвори, после се отвори друга, по-голяма близо да нея и с това се приключи.  Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Мда, и аз бях така 2 месеца след секциото. Разрезът не искаше да зарастне в единия край и първите дни пускаше бяла гной. Мазах го с Йодасепт крем, дадох към 100 лв. за марлички, лепенки и какво ли не. Накрая отидох при хирург. Той веднага видя и извади 10 см конец, част от който е стърчал и затова секциото не е можело да се затвори Twisted Evil Тази ... дупка в корема ми, която 2 месеца не можеше да се затвори, изчезна за 2 седмици. Обадих се на гинеколожката ми да й кажа какво е станало, а тя възмутено заяви: "Този вътрешен конец щеше да се разгради, не е трябвало да го махат." Sick
Виж целия пост
# 4
значи с реванол се оправят нещата така ли?
Виж целия пост
# 5
Не се оправят! Иди на гинеколог или хирург, моля те. Praynig
Виж целия пост
# 6
твърде вероятно е да е конец, който тялото ти "изхвърля". Иди на хирург.

П.П: Баща ми до 1-2г. "изхвърляше" конци.
Виж целия пост
# 7
И моят съвет е да отидеш на лекар , защото много трудно зараства , а последствията не са приятни newsm78
Виж целия пост
# 8
Благодаря ви Wink
Тъй като по една или друга причина не искам да отида при доктора, който ми направи секциото,при кой друг бих могла да отида?
Задължително ли хирург или тази работа може да я свърши гинеколожката, при която ходя на прегледи?
Виж целия пост
# 9
Може и при твоята гинеколожка. Отиди при друг лекар в болницата, в която си раждала. Поискай просто преглед. Все пак те се сблъскват с практиката  Peace.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия