Кой ви 'доведе' тук :)

  • 5 653
  • 217
Сигурно е коментирано вече, но не намерих таква тема  Hug
Гледам потребителите стават почти 60 000  Laughing
Мен ме светна за форума една приятелка, за което ще съм и вечно благодарна!Тя също пише тук, но рядко  Hug
А при вас как беше?
Виж целия пост
# 1
Преди 100 години...
Я търсачка, я съм видяла някъде линк. Сама дойдох,де. Форумът беше с 3-4 подфорума Laughing и 100-тина потребители. Тогава не пишех, но се регистрирах. Една година по-късно прописах. Но пък аз съм довела тук един човек. Да си признава Crazy
Виж целия пост
# 2
Търсачката  Peace
Виж целия пост
# 3
Сигурно е коментирано вече, но не намерих таква тема  Hug
Гледам потребителите стават почти 60 000  Laughing
Мен ме светна за форума една приятелка, за което ще съм и вечно благодарна!Тя също пише тук, но рядко  Hug
А при вас как беше?

Много отдавна пишех в Дира, после повечето зе изместига тук, та и аз след тълпата
Виж целия пост
# 4
Гугъл ме доведе-каквото и да търсех,все ме пращаше тук и аз взех че дойдох Mr. Green
Виж целия пост
# 5
В един друг форум една съфорумка даде линк за насам на друга съфорумка, която щеше да става майка. Един ден нещо скучаех и реших да надникна, да видя за какво става въпрос тук. И... останах.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Гугъла и мен - първия сайт, който излиза като търся "мама".
Виж целия пост
# 7
То май няма такъв дето е влязъл и не е останал  Joy Mr. Green
Виж целия пост
# 8
търсачката. бях се панирала нещо в началото на бременността и потърсих инфо...
Виж целия пост
# 9
Гугълът  Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Хмм- първият път ме доведе един казус за детските паспорти. Много четях тогава, почти не пишех.Беше през 2004. После работата ме грабна и забравих форума. Преди няколко месеца Maika_Zaika  започна за ме зарибява по кюто с линкове към теми. Едва ме нави да се регистрирам отново  Wink Laughing
Виж целия пост
# 11
Съседка - съфорумка ми каза да погледна докато бях бременна.
Уж само поглеждах....пък сега съм в клуба на анонимните пристрастени  Crazy
Виж целия пост
# 12
Един бъдещ татко (вече е настоящ), с когото си пишех в ICQ, ми даде адреса на форума.
Виж целия пост
# 13
Една приятелка ми каза за този форум! Peace
Виж целия пост
# 14
Аз реших да забременявам и започнах да се интересувам от повече инфо по темата.Писах нещо свързано с бремеността в Гугъл и се озовах тук!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия