Помогнете ми с идея за подарък!

  • 627
  • 9
Тези дни сме канени на втори рожден ден на момиченце. Какъв подарък да й вземем?  Embarassed Приемам всякакви идеи без дрехи, понеже със сигурност няма да уцелим размера и предпочитанията.
Нарочно пиша като анонимен потребител, понеже родителите на рожденичето са редовни съфорумци.
Виж целия пост
# 1
На каква възраст е момиченцето newsm78
Виж целия пост
# 2
В зависимост от възраста и , аз бих и купила някакъв филм на DVD Peace
Виж целия пост
# 3
На каква възраст е момиченцето newsm78
Тези дни сме канени на втори рожден ден на момиченце.

Нещо "домакинско". Прахосмукачка, ютия, миксер, сервиз....
Виж целия пост
# 4
Нещо домакинско би било точно! Преди две седмици дъщеря ми стана на две годинки и и подариха печка и хладилник. Не е спряла да ги разнася и да готви Joy А да не ти казвам каква еуфория настава когато и аз почна да готвя и тя се подрежда с нейните на плота до мен.
Виж целия пост
# 5
Количка за кукла.
Виж целия пост
# 6
Шкафчета с чекмеджета, (има едни такива дървени, малки, шарени), сандъче или куфарче кожено (също има в детски цветове) за джунджурии - гривнички, фибички, ластички, бижута. Догодина ще и купиш пак, хем ще допълниш серията, хем вече ще е запълнила това, което си подарила.
Виж целия пост
# 7
Домакинското е удачно, стига да си няма вече същото. Големият ми син умира да чисти с прахосмукачката например...или да глади с туристическата ютия Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Къщичка, то тези сглобяемите, шарените, в които детето влиза да си играе и има две прозорчета, през които се показва.  При нас много дълго време беше в употреба, няма, няма и влезе вътре да си играе, а пък и върши работа, че бяхме прибрали т.е скрили почти всичките ни играчки и хола изглеждаше много подреден!
Виж целия пост
# 9
Количка за кукла. На дъщеря ми й подарихме на тази възраст и все още я разхожда много. Има и едни пазарски колички, които се продават с разни зеленчуци вътре.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия