Антиподна

  • 2 371
  • 46
 Дамаянти хубаво ви е поразпитала за " началото ви тук " Laughing А какво би ви накарало " да си тръгнете "? Не просто да се ограничите до четене във форума, а да теглите чертата и да забравите че сте били част от него. Безинтересност, обида , проблем с адаптацията или...?
Виж целия пост
# 1
ммм.... Thinking...май нищо newsm78
Виж целия пост
# 2
Не мога да си го представя. Може би, ако нямам нет на работа  Thinking
Виж целия пост
# 3
някой друг, по-интересен форум
Виж целия пост
# 4
Аз не участвам в конфликти, не съм взела форума присърце, така че едва ли има нещо, което да ме накара да спра да влизам, чета или пиша тук.
Виж целия пост
# 5
Не мож' ма изкорени оттук!....
Виж целия пост
# 6
Тогава идеята на Марчето е най-близка до моята  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
Друг по-интересен такъв или ако наистина много ми втръсне Thinking
Виж целия пост
# 8
Еееех, ако знаех рецептатаааа.....
Виж целия пост
# 9
Ако ме забранят отгоре!
Виж целия пост
# 10
Аз обмислям от известно време идеята да си тръгна от тук. Причините са сериозни и са следните:
1. Във форума е пълно с мъжемразки.
2. Чувствам се недооценен тук. Какво имам в предвид:
  2.1. Някои мислят че съм по-малък отколкото се представям и лъжа за годините си.
  2.2. Други пък мислят че съм по-голям и нарочно се правя на малък.
  2.3. Трети мислят че съм жена.
  2.4. Четвърти допускат че съм мъж, но най-вероятно съм бил обратен или импотентен.
3. Темите които пускам тук остават недоразбрани и недооценени. Когато пусна тема за секс първите 10 отговора са от сорта на "Тоя пък пак за секс говори. Явно е много зле момчето. Сигурно никоя не му пуска и той тук решил да избива комплекси". Когато пусна пък сериозна тема никой не й обръща внимание.
4. Модките ме мразят и особено тази дето ме банна.
5. Администраторите не дават пет пари за моето мнение.
6. Чувствам се тотално пренебрегнат от жените тук заради други потребители от мъжки пол (визирам Сопрано)
7. Когато започнете да говорите ваши си женски работи аз се чувствам излишен. Никоя от вас не прави опит да интегрира мъжете тук във форума.
8. Мисля че във форума съществува полова дискриминация по отношение на мъжете. На нас тук не се гледа сериозно и най-често получаваме упреци от сорта "Какво сте се домъкнали в женски форум...."
и т.н. и т.н. .... сега не се сещам всички причини но като се сетя ще допълвам постепенно...
Виж целия пост
# 11
Точно преди малко с една съфорумка си обсъждахме нещо подобно на ЛС. В смисъл, че ни е доста скучно напоследък във форума. Скучно, безинтересно, нещо такова. Аз съм от една година някъде във форума, но все по-рядко намирам смисъл да пиша в някоя тема. Проблемът не е само в повтаряемостта им. От доста време ми минава мисълта да затворя форума, но имам много приятели тук, които ще ми липсват. Нищо, че имам телефоните им, и се чуваме и виждаме редовно. Ще ми липсва и купона, и забавните моменти. Влизам предимно вечер, и по този начин се надявам да забавя момента, в който форума ще ми омръзне напълно.
Виж целия пост
# 12
Тръгвала съм си от скука, но винаги съм се завръщала по-рано или по-късно.
Мисля, че веднъж попаднали тук - няма как да си тръгнем окончателно и завинаги  Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Мисля, че веднъж попаднали тук - няма как да си тръгнем окончателно и завинаги  Simple Smile

Както беше направено много уместно сравнение наскоро -
Hotel California :
You can checkout any time you like,
But you can never leave!
Виж целия пост
# 14
Не знам...май нищо засега. Или трябва всичко тук много, ама наистина много да ми е омръзнало и доскучало.
А иначе обиди , кавги и т.н. не могат да ме извадят, като се има предвид, че не съм пристрастена към форума, не възприемам това виртуално общуване на лична основа(за разлика от мнозина тук) и не се познавам реално с никого освен само с една съфорумка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия