Подстригване!

  • 1 841
  • 48
Обещайте че няма да ми се смеете!!!! Blush Blush Blush
Вярно ли е,че по време на бременността бременната не трябва да се подстригва????Оф,знам че тия тъпи бабини дивитини са глупости,ама все пак???
Виж целия пост
# 1
Стига суеверия! Stop Живей си, както ти се иска! Подстригвала съм се, дори съм се боядисвала. Разбира се, че са бабини деветинини. Какво, ще му подрежеш пишката или късмета ли?! Да не ти пука!
Виж целия пост
# 2
Не, не е вярно. Бабини трънкини са.
Виж целия пост
# 3
Глупост са това. Аз се подстригвах, пък родих момче (ако съображението е за пола)
Виж целия пост
# 4
Ай стига бе  ooooh!
Разбира се, че са глупости!!!
Виж целия пост
# 5
Миналата седмица имаше същата тема!
Виж целия пост
# 6
Това са пълни глупости Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Абсолютни глупости  #Cussing out
Виж целия пост
# 8
Не, не е вярно. Бабини трънкини са.
Peace
Виж целия пост
# 9
Суеверия!Не спазвам, и не обръщам внимание на такива неща.Който иска да им вярва,няма лошо!
Виж целия пост
# 10
Миналата седмица имаше същата тема!
Peace
Виж целия пост
# 11
Поредната тема за подстригване! ooooh!                                                                                                                            http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=215120.0/                                                
Виж целия пост
# 12
Благодаря ви!Съжалявам че темата се повтаря!Приемете извиненията ми за безпокойството!
Виж целия пост
# 13
Не слушай бабите.Оправи си прическата и си свиркай. Whistling
Виж целия пост
# 14
Точно така. По време на бременност, на бременната трябва да и е гадно. Задължително е да не се подстригва. Ако има дълга коса още по-добре. В никой случай да не се връзва. Косата трябва да пада свободно, за да държи жега. Колкото по-дълга и гъста, толкова по-добре.  ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия