А правите ли орален секс?

  • 93 932
  • 141
Темата ми е съвсем сериозна и не е пързалка, нищо, че съм гост.

От известно време мисля да пусна такава тема, но все не събирах смелост. Сега я пускам като гост. Понеже видях, че в този форум има теми за оргазми и анален секс реших да я пусна тук като гост. В клюто като гост не мога да я пусна пък и там сериозни отговори надали ще получа.

Винаги съм се чудила как на жените не им е гадно да правят така наречените свирки. Само като си помислех за такова нещо и ми ставаше гадно. Изобщо не съм си и представяла, че някога ще изпитам желание да го направя.
От известно време обаче ми се върти в главата да изненадам мъжът ми, но все не събирам смелост. Преди изобщо не съм имала желание да го направя, а и той никога не ме е карал. Може би, защото си е знаел, че ще откажа.
Сега имам желание, просто чувствам, че искам да го направя, но ме е страх да не би да не се справя. Rolling Eyes

Четох доста неща из гугле. Но все пак възможно ли е да се получи някой гаф и изненадата ми да се окаже провал?
Виж целия пост
# 1
Ние най - редовно си го правим - аз на него - той на мен.Как така ще е гадно ShockedНали все пак той ми прави и на мен? Аз много харесвам  да ми прави френска, съответно аз правя на него, защото виждам колко се възбужда и  на мен ми става още по - хубаво...Особено поза 69.Голям кеф е и за двамата. Мното обичам да го изненадвам сутрин докато спи....направо е на седмото небе..Иначе какъв секс е само вагиналният newsm78Нямаме  табута в секса с моя мъж..
Виж целия пост
# 2
Не обичам, ама аз и секса не го обичам! Надявам се да дойде моя миг някога  Crossing Arms
Виж целия пост
# 3
............Но все пак възможно ли е да се получи някой гаф и изненадата ми да се окаже провал?

Възможно е.
Виж целия пост
# 4
 Shocked За пръв път чувам за женена двойка, в която отношенията да не са преминали всички фази на близостта. Не че това е някакъв задължителен елемент или подобно...
На мен никога не ми се е струвало гадно, гнусно..обичам съпруга си и това при положение, че двама се обичат ми изглежда нормално, естествено,дори е красиво.
Не се притеснявай, дори и да не се справиш, би трябвало да сте достатъчно близки, за да можете да се посмеете на ситуацята.Мъжът ти сигурно ще е достатъчно заинтригуван от ентусиазма и желанието ти.
Виж целия пост
# 5
Изобщо не мога да си представя млада женена двойка, която никога не е правила орален секс  Shocked Shocked Shocked
Виж целия пост
# 6
Мисля, че изобщо не става въпрос за женена двойка, а за малолетна дЕвойка.
Виж целия пост
# 7
А аз дори не мога да си представя, че има жени, които не правят свирки...
Виж целия пост
# 8
А аз дори не мога да си представя, че има жени, които не правят свирки...
Е,що? Ако не я кефи? Аз го правя защото ми харесва.
Виж целия пост
# 9
Тука из форумите преди време някой беше пускал наръчник за правенето на орален секс. Не си спомням обаче къде...Потърси го, няма да съжаляваш, мъжа ти два пъти Laughing А, межди другото, щом имаш желание, няма начин да сбъркаш. Той все пак ще ти каже, ако правиш нещо, което не му харесва. Основното е вдъхновение да има, техниката се учи Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Shocked За пръв път чувам за женена двойка, в която отношенията да не са преминали всички фази на близостта. Не че това е някакъв задължителен елемент или подобно...
На мен никога не ми се е струвало гадно, гнусно..обичам съпруга си и това при положение, че двама се обичат ми изглежда нормално, естествено,дори е красиво.
Не се притеснявай, дори и да не се справиш, би трябвало да сте достатъчно близки, за да можете да се посмеете на ситуацята.Мъжът ти сигурно ще е достатъчно заинтригуван от ентусиазма и желанието ти.
newsm10
Все пак можеш да се поупражнаваш с някои подобни плодове, за да си подготвена какво те чака като обем.
Ако намерите наръчника, дайде го линка, все пак човек се учи докато е жив! Heart Eyes
Виж целия пост
# 11
А къв е тоя мъж дето не се натиска за свирка?! ooooh! ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 12
А къв е тоя мъж дето не се натиска за свика?! ooooh! ooooh! ooooh!

Мъжът-мечта!
Виж целия пост
# 13
Знам само за един мъж, който не иска свирки....и добре, че не е моя.  Whistling
Виж целия пост
# 14
Ако намерите наръчника, дайде го линка, все пак човек се учи докато е жив! Heart Eyes

Наръчник
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия