Вярвате ли , че ще остареете заедно?

  • 11 805
  • 187
...С вашите половинки .Въпросът е към женените един единствен път. WinkАз много трудно вярвам в това но се надявам!
Виж целия пост
# 1
Не. Мисля, че ще умра рано всъщност. Не знам защо, но така ми се струва.
Ако не умра, предполагам, че ще сме заедно...то няма коя друга да го издържи, пък и мен няма да се намери друг да ме понася. Мда. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
мен ако питаш,аз на нищо не вярвам...............все пак никой не може да си предвиди бъдещето.....................икренно се надявам и аз да останем заедно и да се обичаме и увжаваме както и сега,но да вярвам,че така ще остане завинаги....................... newsm78
Виж целия пост
# 3
Дали ще доживеем заедно до старини е божа работа.
Ако зависи от нас няма проблем. Ще си живеем заедно още дълги години. Не мисля, че някога ще решим да се разделим.
Виж целия пост
# 4
Да сме живи и здрави.
Много се надявам.
Виж целия пост
# 5
Ами каквото ни е писано туй ще стане,  но да кажа надявам се  Laughing
Виж целия пост
# 6
За да не "дърпам дявола за опашката" ще кажа надявам се,силно се надявам.
Виж целия пост
# 7
    Не.
    Къде става - къде - не.  ,  но при мен е втори брак-... и не се брои. 
 един доста  циничен човек беше казал , че е важно да си отваряме НЕ краката,  а душата, когато примаме някого до  себе си..

   а, за секса.. ще се видим в Клюкарника:-))
Виж целия пост
# 8
Да... повече от сигурна... Нямам време да се съмнявам, живота ми е твърде кратък zа това.
Виж целия пост
# 9
Не. Не вярвам. Не мисля. И така нататък. Но пък знам ли  Thinking Не вярвам в любовта завинаги. Не вярвам ама никак.
Виж целия пост
# 10
И аз скоро си задавах този въпрос ,но не стигнах до положителен отговор в главата си.Обичаме се.Дано не съм права.
Виж целия пост
# 11
Вярвам да. Grinning
Виж целия пост
# 12
Вярвам, да.
Виж целия пост
# 13
Да! Ще живеем на село, зад къщата ще имаме засадени домати и краставици, а отпред цветя!
И внуците ще идват през ваканциите и няма да искат да си ходят после... Mr. Green
Виж целия пост
# 14
предполагам, че вярвам, щом понякога си представям как децата ни ще тръгнат по своя път и ще останем пак двамата.  Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия