молив за очи

  • 3 317
  • 23
Моля Ви да ми препоръчате някой наситено черен молив,който да е подходящт за чувствителни очи. Praynig
Мерси предварително.  bouquet
Виж целия пост
# 1
Ползвам Манхатън и съм с чувствителни очи. Моливът е страхотен-нито сух, нито мазен Peace Ще потърся снимка...
Виж целия пост
# 2

Виж целия пост
# 3
Avon имат доста добри моливи за очи Peace
Виж целия пост
# 4
Avon имат доста добри моливи за очи Peace
И аз подкрепям мнението ти.В момента ползвам  на Ейвън и съм много доволна! bouquet
Виж целия пост
# 5
Ползвам Манхатън и съм с чувствителни очи. Моливът е страхотен-нито сух, нито мазен Peace Ще потърся снимка...

Ползвам същия от доста време и също съм много доволна  Peace
Виж целия пост
# 6

 Peace
Виж целия пост
# 7
А за моливите на Диор или Ланком нещо да кажете? Praynig Rolling Eyes
една приятелка имаше страшен обрив от Манхатън и за това не ми се рискува.
Виж целия пост
# 8
При всички положения се опира до метода на пробата и грешката. Аз лично харесвам козметиката на Буржоа  Peace
Виж целия пост
# 9
А тези моливи водоустойчиви ли са? Имам предвид ако се сложот от вътрешната страна на окото бързо ли се изтриват? Извинявам се за отклонението
Виж целия пост
# 10
По принцип по-наситени са водоустойчивите моливи за очи. По-меки са и съответно по-черни.

На Манхатън ползвам водоустойчив... Manhattan X-ACT Eyeliner true black. Е, по-черен от този молив никога не съм имала!  Hug
Виж целия пост
# 11
А за моливите на Диор или Ланком нещо да кажете? Praynig Rolling Eyes
една приятелка имаше страшен обрив от Манхатън и за това не ми се рискува.

Е, разбира се, че на Диор и на Ланком са по-хубави. Иначе при козметиката всичко е строго индивидуално.
Пробвала съм Манхатън и Ейвън. Добри са. В момента съм с Мейбълин. И той ми харесва.
Виж целия пост
# 12
В момента ползвам автоматичния молив на Орифлейм, но цветът не е много наситен. Сега си поръчах на Ейвън и когато имам мнение - ще го споделя.
Виж целия пост
# 13
CHANEL Peace
имам и на Dior  но CHANEL-а е много по-добър
Виж целия пост
# 14
Ползвам на Манхатън и Лореал и съм доволна и от двата Peace.Не ми се размазват,нито дразнят или сърбят очите от тях.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия