Къде във ВАРНА дават уроци по ПЛУВАНЕ за деца?

  • 10 915
  • 26
Хора, къде във Варна мога да запиша дъщеря си на уроци по плуване /освен в дом Младост/?
Виж целия пост
# 1
Във Варна все още няма друго място!

Децата тренират по хотелите на "Св.Константин и Елена"!
Виж целия пост
# 2
а с някой хотел ли трябва да се свържа, ти имаш ли някакви координати
Виж целия пост
# 3
Една моя приятелка, тя пише и тук, Gabinova и е ника води детето си на плуване в Гранда. МИсля 8 лв беше една тренировка. Но е за малко по-големички деца. В момента ремонтират плувният комплекс долу до пристанището, та си мисля, че там може да го направят като едно време(или поне се надявам), където съм тренирала плуване и аз самата  Peace
Виж целия пост
# 4
na Diva близнаците на около 4 г. ходеха на плуване в "Св.Елена" . Като се върне от Анталия, ще и пусна темата да даде повече информация.
Виж целия пост
# 5
Една моя приятелка, тя пише и тук, Gabinova и е ника води детето си на плуване в Гранда. МИсля 8 лв беше една тренировка. Но е за малко по-големички деца. В момента ремонтират плувният комплекс долу до пристанището, та си мисля, че там може да го направят като едно време(или поне се надявам), където съм тренирала плуване и аз самата  Peace
Благодаря ви Бубе и Монда   bouquet
Виж целия пост
# 6
na Diva близнаците на около 4 г. ходеха на плуване в "Св.Елена" . Като се върне от Анталия, ще и пусна темата да даде повече информация.

 newsm10
Виж целия пост
# 7
Моята дъщеря тренира плуване в Дом Младост, но принципно всички клубове, които сега тренират там ще се местят след 15.09. на новия комплекс Приморски. Така че, ако те притеснява базата в Младост, може да изчакаш до 15-ти.
Виж целия пост
# 8
еее, че ако след 15ти септември Приморски ще е готов е супер  Peace
Виж целия пост
# 9
Така казват нашите треньорки, би трябвало да знаят. Утре сме на тренировка и ще говоря пак с тях. Вечерта ще пиша.
Виж целия пост
# 10
ок, благодаря    bouquet
Виж целия пост
# 11
еее, че ако след 15ти септември Приморски ще е готов е супер  Peace
това треньорите на Спортното училище ми го казаха и за миналият 15 сем=птември. Изобщо не е сигурно според мен. Скоро минах оттам и не ми изглежда  да бъде готов след 15 дни.
Виж целия пост
# 12
espy, при кого тренира дъщеря ти в дом "Младост"? Доволна ли си от треньорките ? И изобщо ако можеш да разкажеш нещо за клубовете по плуване и треньорите в тях. Питам, защото и моят син ходи отскоро в дом "Младост" и не съм много ориентирана, а искам да се занимава сериозно със спорт, та да знам към кой треньор да се насочим.
Виж целия пост
# 13
Ами моята дъщеря е на синхронно плуване. Не ги познавам другите треньори, но там тренират още доста клубове. Дори има един спасител, казва се Колисниченко май, той също тренира деца. Най-добре е да отидеш, сутрин започват към 8ч. и са там през целия ден
Виж целия пост
# 14
espy, при кого тренира дъщеря ти в дом "Младост"? Доволна ли си от треньорките ? И изобщо ако можеш да разкажеш нещо за клубовете по плуване и треньорите в тях. Питам, защото и моят син ходи отскоро в дом "Младост" и не съм много ориентирана, а искам да се занимава сериозно със спорт, та да знам към кой треньор да се насочим.
Сега видях, че си писала, че сина ти вече ходи. Аз от нашите треньорки съм доволна, но те са по синхронно плуване. Нямам впечатления за другите треньори как са. Ти не си ли доволна от тези, при които ходи сина ти?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия