мъжът - инат

  • 6 035
  • 53
какво да правим когато мъжът до нас е най-големия инат? когато нещо не е  по неговата отказва да говори, изключва си телефона.....държи се като дете? споделете моля Ви, ако имате такива проблеми, защото при мен положението не е добре. как се изкоренява мъжкия инат ?
Виж целия пост
# 1
  33uu
Виж целия пост
# 2
За съжаление,не се изкоренява...Дори по-лошо става Sad
Виж целия пост
# 3
с мнооооооого търпение, все ще му омръзне да се инати Peace
Виж целия пост
# 4
И аз нямам отговор на този въпрос.
Иначе бих казала - Со кротце, со благо и со малко кютек.  Joy
Виж целия пост
# 5
никак!


Виж целия пост
# 6
Железни нерви си трябват, до характер си е, не мисля, че е нещо, което се променя.
Виж целия пост
# 7
само с добро ....  Crazy
Виж целия пост
# 8
Да не е зодия овен  newsm78
Иначе народа го е казал "каквото повикало-такова се обадило"-така че пробвай,действай Twisted Evil-може и да проработи "системата" #2gunfire
Виж целия пост
# 9
Ами много добре действа да му отговориш със същото. Като се посърдите две седмици ще се замисли как се държи. Иначе за мъжете-овни аз имам желязна система : казваш им обратното на това, което трябва да се направи и щастливо получаваш желаното. Действа безотказно - майка ми и баща ми са Овни имала съм и 12 години гадже Овен.
Ама това с телефона и цупенето просто май е признак на незрялост. Лошото е, че някои хора никога не порастват.
Виж целия пост
# 10
Да не е зодия овен  newsm78
Иначе народа го е казал "каквото повикало-такова се обадило"-така че пробвай,действай Twisted Evil-може и да проработи "системата" #2gunfire


как позна че е овен ?  hahaha
Виж целия пост
# 11
аз съм по-голям инат и от него,но чак да си изключвам телефона...аз просто млъквам и докато не ми мине нищо неможе да ме накара да проговоря,трудно бибило и някой да ме промени!Съпруга ми обаче може и да промени малко от ината си,ама вълка козината си мени,а нрава НЕ!
Виж целия пост
# 12
О, имала съм двама. Единият близнаци, другият овен.
Като ми писна от тия истории, ги зарязах. Единия две години търпях, другия 9 месеца. Не намерих друг начин да се справя Laughing
Сегашният не проявява тъп инат. Има неща, за които се инати, но обикновено е прав.
Виж целия пост
# 13
С пълен непукизъм, граничещ с дебилизъм.
Виж целия пост
# 14
Моят приятел също много се инати, но оправия няма..осъзнава го, и въпреки това се гордее с това, че се инати. Много тъжно  Cry
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия